merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

bu nick başkası tarafından kullanılıyor

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #gündem
  1. ben bu adamı rüyamda gördüm.böyle alişan nın 90 lı yıllardan kalma takımları olur ya, beyaz çıbık çizgili heh onlardan giymiş türkücü gibi geziyordu etrafımda.parlak çizgili takımını geçtim rüyamda bana diyor ki;
    -ya kedi paran var mı yanında?
    -çok yok valla canım.
    -e kredi kartı var mı?
    -var o.
    -limitin ne kadar?
    -3000 falan.(normalde 7500 de buna 3000)
    -hee iyi.bana bi takım alak mı?
    -alak ya ayıpsın.
    diyoruz ama bu adam gidiyor sevgilisiyle buluşuyor yanımda, yetmiyor sevgilisine modem almaya çalışıyor benim kartımla.böyle de şerefsizdir.ama rüyamda.

gel gelelim gerçeğine; ben bu adamın kıymetini üniversite de bilemedim.dönünce kapadık arayı.peygamber sabrı olduğunu düşündüğüm ender kişilerden.akşam yorgun argın eve geliyor bide benim bilgisayara tam destek.panpullah diyorum "photoshop indirdim ama crackleyemiyorum." hemen mevzuya girer, ortalığın tozunu attırır.bir kere "panparella çok yorgunum yarın yapalım mı?" dediğini duymadım ki adamı haftada bir iki kere böyle sıkıştırıyorum.öyle de tatlıdır.
    he bilinçaltımda neden parlak beyaz boyuna çizgili takımlar giyip ortalarda dolanıyor derseniz bilemem.
    belki geceleri batman gibi o çizgili takımını giyip ava çıkıyordur.
  2. açtığı başlıklara bakılırsa ömrü boyunca osbir çekmekten öteye gidememiş, haliyle kendisine vermeyen türk kızlarına saldırmayı görev edinmiş.