1. az evvel bütüüüüün stoğumu tüketmiş olmanın etkisiyle, kendimi batmış bulduğum gam ve kederin derinliğini tarif etmekte bir hayli güçlük çektiğim ve zannediyorum ki bünyemde yarattığı akıbeti artık sizin de fark ettiğiniz dizi. *
    neyse şaka bi yana, yeni bölüm tam da bugünmüş zaten. pörfekt tayming yapmışım. çok da endişelenmeme gerek yokmuş sanırsam.
    bu da böyle bir serzenişti. saygılar. ve sevgiler. *
  2. sabaha karşı ulan neymiş bu dizi imdb'de 7.5 puan almış diyerek açtığım, gece gece haykırarak güldüğüm, aşırı komik dizi. yani himym gibi gülümseten dizilerden değil. bildiğin yorgana gömülüp güldüm bazı sahnelerinde. umarım bozmazlar diziyi aman nazar değirmeyelim. başrollerde; andy samberg, stephanie beatriz, terry crews, melissa fumero, joe lo truglio, chelsea peretti, andre braugher oynuyor. e daha ne olsun.
  3. "bu dizi daha çok izleyiciyi hak ediyor" ve "az izleyen olsun da bize özel olsun" arasında gidip gelmeme neden olan müthiş dizidir. istisnasız her bölümünde güldüren, lonely island'dan tanıdığımız andy samberg'in başrolüyle müthiş bir enerjisi olandır. hadi bakalım takipçisiyiz.
  4. aldığı altın küre sonrası la nasılmış ki bu bakayım bi deyip izlemeye başladığım ve her bölümünde kahkalar attığım harika dizi. andy samberg komedinin geleceği demiş terry crews katıldıkları bir yayında bence de çok haklı.
  5. golden globe ödüllü harika komedi dizisi. gülümsetmekten ziyade bildiğin mide krampına sebep olması da ayrı bir olay. kısaca izleyin izlettirin efendim.

(bkz: andy samberg)