• görseller

• boşnak kızları
  1. hani dört dörtlük denmese de muhteşeme yakın özelliklere sahip hatunlardır. boy pos deseniz var, sadakat deseniz on numara, el becerisi deseniz üstlerine yoktur, yani boşnak kızı olmak bir bakıma ayrıcalıktır. tek bir kötü huyları vardır, evlenene kadar incecik ve çıtı pıtı görünen bu kızlarımız, evlendikten sonra çok çabuk şişmanlamaktadırlar.nedenini henüz bilmiyorum, araştırmalarım devam etmekte.
  2. * kendilerinden üstün gördükleri hemcinslerini veya yanındaki erkeği başkasından kıskanabilirler fakat bunu asla belli etmezler.

* oldukça nazik, sevecen, yardımsever ve iyi huyludurlar. kimisi deli gibi çenebazdır, kimisi de sadece dinlemeyi sever.

* feci şekilde inatçı ve dikkafalı olabilir bazıları. fazla üstüne gidilmemesi gerekir.

kısacası fiziki dış görünüş olarak slav ırkının özelliklerini taşımalarına rağmen kafa yapısı olarak çoğunlukla bizim türk kızlarıyla benzerlikler gösterirler. yine de iyi huyludurlar. bazıları küfürbazdır ama ağızlarına da öyle bi yakışır ki! ay canlarım benim! yerim ben onları!
  3. benim de içinde bulunduğum gruptur. genelde türk erkeklerinin hastası olduğu gruptur, güzel gözleriyle boylarıyla fizikleriyle meşhurdurlar. kısacası 10 numara hatunlar bu gruptadır ve çirkinleri yok denecek kadar azdır..

izmirin ve bursanın kızlarını güzelliğiyle meşhur eden kızlardır.
  4. çok çok nadir şekilde çirkin olanlarına rastlanılabilir. hatta bazı kişiler çirkinlerine rastlayamayabilirler bile (türkiye'de). boşnak aile yapısı pek "özgür takılmak" isteyen bünyelere uymasa da; aile kızına "höt zöt" etmeyen bir yapıya sahip ise ideal sevgili olan kızlardır.
  5. belkide ayrımların neleri doğurduğunu bildikleri için, bu acıyı gerçekten çektikleri için, uzaktan davulun sesinin hoş gelir in aslında öyle olmadığını bildikleri için herşeyden önemlisi fatih sultan mehmetin ve atatürkün çok sevildiği bir ülkenin kızları-torunları olduğu için ihanet etme düşüncesi içlerinde olmadığı için her zaman

(bkz: ne mutlu türküm diyene)
  6. boşnak hatunları süperdir o hepimizin malumudur zaten. çemkirenler için (bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş). ayrıca çok hamarattırlar. babannemin 70 li yaşlarında birçok gençten daha hızlı fındık toplamasını örnek olarak verebilirim bu hamaratlık olayına . boşnakların faşiştliğine gelince , bilmeyenler için boşnakları sırplar türk olarak adlandırırlar. çoğu boşnak aslında belkide türktür ; çünkü karamanoğlu beyliğinin her yenilgiden sonra yeniden kurulmasından bıkan osmanlı karamanoğlu mensuplarını bosnaya yerleştirmiştir. zor zamanlarında osmanlı bosnayı avusturya-macaristan imparatorluğuna bırakmak zorunda kalınca resmen küsmüştür osmanlıya boşnaklar. o kadar çok sahiplenmişlerdir yani atalarımızı ve bu vatanı
    onun içindir ki pita gecelerinde küçük bir bosna bayrağının yanında en az iki katı büyüklükteki ay ve yıldızımız yer alır. nesli faşiştler yüzünden kuruma noktasına gelmiş ve soykırıma uğramış bir milleti faşistlikle suçlamak çok gülünç bir hadisedir gerçekten. bu isnatda bulunan zat-ı muhtereme biraz mürekkep yalayarak milliyetçilik ve faşiştlik arasındaki farkı öğrenmesini şiddetle salık veririm. he taassup sahibi bir kişiyse bunu söyleyen ve fikri değişmeyecekse , milliyetçiliği faşiştlikle aynı çizgide görmeye devam edecekse burdan kendisine sesleniyorum. evet boşnaklar on numara faşişttir arkadaşım o zaman.
  7. selanikte doğmuş bir vatan evladı olan mustafa kemalin kurulmasına silah arkadaşlarıyla birlikte büyük katkılarda bulunduğu türkiye cumhuriyetinde rumeli kökenli insanlardan atalarının kemiklerini sızlatan hareketler yapmaları beklenemez, yahoo grubunada girerler, hainlerin tepesinede çökerler. bunu kabul görmek için değil vatandaşlık bilinci ile yaparlar tıpkı lazlar, çerkezler gibi. boşnak kızlarıda bu bağlamda vatanlarını seven, güzel, eğitim seviyesi yüksek örnek kızlardandır.
  8. iyidir hoşlardır güzellerdir dikkat çekerler lakin çok soğuklar be.

ya da bana hep öyleleri denk geliyor bilemedim ben onu.