1. pek sık rastlanabilecek kadın tipi. kişi eğer böyle bir kadınla muhatap olmak zorundaysa kadın mümkünse yabancı ve dili anlaşılmayan bir kadın olmalıdır. kadın makinalı tüfek gibi konuşmaya başlayınca kişi istifini bozmaz, gazetesini okumaya devam eder ve farzeder ki kablolu tv'de bir ecnebi kanalı açık. böylece çekilir bir hatun modeli olur.
  2. bu girinin hikayesi aşağıdaki gibidir :
    ben: mutsuz kız gördüm az önce, ben dediğimde mi yazdın sözlüğe? gebertirim seni
    o: ehehe ewt.. :)
    ben: bu mudur sana verebildiim ilham, aşkolsun
    ben: bi de boş konuşan kadın aç ona da yaz :d
    o: aha süper...ne yazim?
    ben: beni yaz
    o: olmaz ööle
    ben: o zaman şööle yaz,buldum
    o: ?
    ben: "bana bunları neden anlatıosun" dedirten hatun modeli
    o: :) iiymi$...
    ben: bi katkımız olsun bari :p
    bu canım arkadaşım daha önce bu lafı bana söylemişti ve bu giriden sonra şaka kaka oldu o ayrı...
  3. genelde alışveriş, magazin ve saç baştan başka şey konuşmayı bilmeyen kadın modeli. kadınların büyük çoğunluğu bunlardan oluşur. istisnalar altın kadar değerlidir, görüldükleri yerde ayaklarına kırmızı halılar serilmeli, başlarından aşağıya güller dökülmelidir.
  4. boş konuşma eyleminin , cinsiyet ayırmadığını bilmekle başlayalım önce ve ardından insanların alışkanlık haline getirmemek kaydıyla boş konuşma gereksinimlerinin de olduğunu hatırlayalım .elimizdeki bu bilgilerle bir de tanım yapalım;

boş konuşan bir erkekten farksız ,ya gerçekten 'dolu dolu konuşacak kadar dolu' bir zihne sahip olmayan ya da saçmalama hakkını kullanmak isteyen bir kadın olabilir pekala ,bu boş konuşan kadın...
  5. (bkz: sus be kadın)
    sabah akşam vıdı vıdı
    her yerde senin dırdırın
    sabah akşam vıdı vıdı
    hiç susmadın be kadın
    sus be kadın
    yettin kadın
    siktin ulan kafamı
    sus be kadın
    dur be kadın
    işin gücün yalan senin
    yalan dolan huyun senin

sözlerine sahip olan kaotik şarkısını armağan ettiğim gadın. çok iyidir şarkı. zamanında üst kat komşuma siktin ulan kafamı diyerekten az söylemedim bağıra çağıra... eee, ev arkadaşıma da söylemişliğim vardır...