merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

bir salkım üzüme veren kızlar *

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. asmanın dalına uzanmayı akıl edemeyecek kadar salak kızlardır. ha ama salkım işin bahanesiyse o ayrı... gün olur bir üzüm tanesine de olur.
  2. çoğu zaman üzüm salkım gibi küçük şeyler bahanedir. işin aslı vermekten geçer.önemli olan vermekse gerisi teferruattır.
  3. seks denilen olayın erkek ve kadın cinsi ve iki kişi tarafından yapıldığını bilmeyenlerin,kadınları suçlamak için geliştirdiği bir tezdir.
    farzedelim ki kadın veya kız size bir salkım karşılığında verdi...ya o sizi kullandıysa,bu hiç mi aklınıza gelmez. siz bu işlem karşısında ne aldınız??? hemen vereceğiniz cevabı duyuyorum,zevk...
    peki sizi kulanan sizden iki misli zevk almışsa,hangi yüzle kızları ,kadınları suçluyorsunuz.

şunu kafanıza bir kerre iyice koyun!
    seks iki kişiliktir.burada alınan zevki ölçen bir terazi de yoktur. o verdi ben aldım gibi havalara da girmeyin.belki de veren hep siz oluyorsunuz...vaz geçin bu işlerden!!!