• görseller

• bir sınıftaki kıvırcık saçlı kız en zeki kızdır
  1. vereceğiniz bir "tüm genellemeler yanlıştır" bakınızının beni bu düşüncemden vazgeçireceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. bir sınıfta kıvırcık saçlı bir kız varsa o sınıfın en zeki kızının o olduğu tüm öğretmenler tarafından kabul edilen bir hakikattir.

şimdi bazılarınız çıkıp "benim bir öğrencim vardı, kıvırcık saçlıydı ama salaktı" falan diyebilir, hiç önemli değil ne derseniz deyin. söyledikleriniz güneş gibi parlayan bu gerçeği asla değiştirmez. kıvırcık saçlı kızlar genellikle bulundukları ortamın en zeki kızlarıdır.

allahımın kıvırcık saçlı kızlara akıl ve güzelliği sakınmadan vermiş olmasının hikmeti nedir bilmiyorum, merak da etmiyorum. ama nerede bir kıvırcık saçlı kız görsem güzellik ve zekanın ışıltısı gözlerimi kamaştırıyor.

güzeller.
  2. bu kıvırcık saçlıların saçlarında prolin aminoasiti daha fazla olduğundan, nörotransmitter salgılaması daha kolaydır. bu yüzden dolayı daha zekidir.

yok lan olmadı, başka bişey saçmalıyım.

bu kıvırcık saçlıların saçları kafalarında bonus gibi toplandığı için daha kolay konsantre olabilirler. o yüzden daha zekilerdir.

yok lan bu hiç olmadı.
    (bkz: sıçtı cafer bez getir)

e önerme saçma ben napıyım.

bu arada;
    (bkz: ben bir kıvırcık saçlıyım)