merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

bir süre mesaj atmayınca sevgiliye küsmek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. sorunlu sevgilidir. işiniz olabileceği aklınıza gelmez...
    saçma sapan tripler yapar. tabi siz delirirsiniz. bu mudur yani dersiniz ama
    nafile...

tabi bunun asıl nedeni kızın bulduğu yüzdür. erkeğin biraz da basiretsizliği demek gerek.
    bunu sürekli yapan biri ile birlikte olarak ne kadar devam edilebilir ki...
    arada yazılır edilir ama sürekli olması başka şeylere işaret eder.

+ aşkımmm küstüm ben sana
    - neden aşkım ne yaptım ki ?
    + mesaj atmadın 2 saattir bana...
    - aşkım işlerim vardı
    + benden önemli ne işin olabilir ki
    - doktorum ben safinaz, hayat kurtarıyorum
    + amaaannn ! ne hayatı ? basur ameliyatı yapıyorsun
    - ama...
    + bırak adamın götü ile oynamayı da bana mesaj at...
    - tamam bitanem...
    + adam ol !

yok artık ! kaç kaç...
  2. bitmeyen sevgili triplerinden bir tanesidir. oysaki hayatta tek dert her anı sevgiliye bildirmektir. kimsenin işi gücü olamaz, olmamalıdır(!)

evet bildiriyorum; merak mı ettin ara sor baktın işi başından aşkın fazla tutma kapat. kimse dünyanın merkezinde durmuyor ya.
  3. benim de yaptığım bi şeydir.

ne yani, sen sanki boş oturuyosun. işi varmış bilmem neymiş. ay bırakıversin canım işini. sonra naptım, noldu diyorlar.

küsülmeli böyle sevgililere. hıh.
  4. hormonların en üst seviyede çalıştığı bir dönemde ,her iki tarafın da haklı olduğudur tek söyleyebileceğim...

yaşınız ellileri geçince anlayabileceksiniz ne yazık ki bu sayfada yazan ve de okuyan gençler....
  5. karakteri oturmamış ergen takımının sürekli olarak beklediği mesajların gelmemesi sonucunda oluşan durumdur. bir insan bütün gününü sizinle konuşmaya ayıramaz, evliliklerde de dahil olmak üzere. bu gerçeği lütfen ilişkiye başlamadan önce o zihninizin içerisine yerleştirin. yediğiniz radyasyona yazık, mesaj yazan parmakçıklarınıza yazık yavrularım ya. evin her köşesine telefonla gidip, biri geldiğinde mesaj atamadığınız için gerilen o ruh haliniz hiç iyiye işaret değil. mesaj atamayacağımı haber veremedim ya şimdi bana küserse korkusunu kimseye yerleştirmeye hakkınız yok.