1. mesela ben şöyle anlarım;
    eğer bi kız beni reddediyorsa, bana ilgi göstermiyorsa, bana bakarak dudaklarını ısırmıyorsa, beni görünce yere kalem düşürüp alıyor gibi yapmıyorsa, yanıma gelip "bugün içime bir şey giymedim" demiyorsa, göğüslerinde kitle var mı diye kontrol etmemi istemiyorsa,
    lezbiyendir.

uzun hesaplamalar ve uğraşlar sonucu oluşturduğum teorime göre bütün kızlar lezbiyendir.
  2. -durup dururken kız arkadaşlarına abartılı iltifatlarda bulunuyorsa
    -kız arkadaşlarıyla şakalaşırken çok fazla dokunuyorsa
    -erkek arkadaşınızı anlatırken ayrılmanız için bütün kötü özelliklerinin altını çiziyorsa
    -ben erkek olsaydım seni kaçırmazdım diyip duruyorsa
    -gel kafamıza göre erkek bulamıyoruz hollandaya gidelim esprisini sık sık tekrarlıyorsa şüphelenebilirsiniz.
  3. yoktur.

kıçınızı da yırtsanız, kendi belli etmek istemediği sürece anlayamazsınız. bunu bilin istedim. saygılar.
  4. kadının lezbiyen olduğunu sizin de bilmenizi istemesidir. gerisi zekanız ile sizin nasıl keşfedeceğinize kalmıştır. o istemedikten (ve yatakta basmadıktan) sonra asla bunu anlayamazsınız.
  5. deri ceketi var mı diye bi bakılması gerekir. lşdssşdsdfsf. o değil de bilinmesini istemiyorsa sittin sene öğrenemezsin.
  6. önce kontrollü deney ortamı sağlanır. bir lezbiyen kişi bulunur. evvela test edilmek istenen denek bir gün boyunca aç bırakılır. sonra lezbiyen ortama salınır. her öpüşme için ödül olarak bir muz verilir. cunnilingus için tost (deneğe göre suşi de olabilir), fingering için lahmacun (+acı/limon=1 parmak daha) ve fisting için ise iskender verilir. denek tüm bunları başarıyla yerine getirdiyse, %90 ihtimalle lezbiyendir; yoksa açlıktan ölür.