• görseller

  • bir kızı etkilemek için yapılabilecekler
  • bir kızı etkilemek için yapılabilecekler
  • bir kızı etkilemek için yapılabilecekler
 1. özgün olmak, kendi başına ayakta durabilecek biri olmak, sevgi göstermek ama asla onur ve gururdan ödün vermemek ve de onun tüm duygusal içgüdülerine hitap edebilmek adına duygusal ve sahiplenici olmak.
 2. her daim karizmatik olarak görünmek. az konuşmak , sorulan sorulara kısa ve net yanıtlar vermek. sigara içmek ve o içişi en karizmatik hale getirmek. herkes toplu halde bir yerlerde oturmuş gülüşürken , gidip ücra bir yerden etrafı izlemek ve uzaklara dalıp gitmek -esrarengiz hava katar. iyidir-
 3. kızların çoğunun mazoşist varlıklar olduğunu göz önünde bulundurursak sorumuzun cevabı sadomazoşist bir tutum segilemek olabilir.
 4. ne olursa olsun imaj yapmaya çalışmak, ortam muhabbetlerini kıvırabilmek, ağzında iki güzel söz tutabilmek, iddialı konuşmak; çok şey hakkında az şey bilmek, ama çok biliyormuş gibi göstermek, %10 duygusal, %90 serseri olmak, tüm milleti sallamayıp ''ne yaparsanız yapın, kendi yolum bu'' demek.

  basit kızların tamamına yakını, tüm kızların ise birçoğu bunlara aldanır.

  (bkz: genellemenin dayanılmaz çekiciliği)
  (bkz: gerçeklerin dayanılmaz soğukluğu)
 5. bir sefer, bir basket maçında, anlatmamın mümkün olmadığı büyük bir zevkle (ağzım açık), karşı takımdaki kız rakibime bir blok yapmıştım da kız sonra maç boyu beni hiç bırakmadı. çok etkilenmişti galiba.
  (bkz: kızın ifadesini almak)