merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

bir erkeğin kalbi nasıl kazanılır

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. makineleşmenin hat safhalara ulaştığı toplumlarda sık sık yapılan genellemelerden biridir. bir de şu versiyonu vardır. (bkz: bir kadının kalbi nasıl kazanılır)
    insanlar seri üretim değildir arkadaşlar. dolduruşa gelmeyelim. ille genelleme yaparak soru sorulması gerekiyorsa buyrun alternatif sorular. "windows nasıl formatlanır?" "ayakkabı nasıl bağlanır?"
  2. cosmopolitan gibi dergilerin olası başlıklarından biridir. mütemadiyen böyle absurd başlıklar atarlar erkeğinizin aklınını nasıl başından alırsınız,acaba sizi seviyor mu, zaten tüm kadınların derdi bunlar kendinize gelin ya allahınızı severseniz. merak eden kadınlar için nerdeyse tüm erkeklerin kalbini kazanan adriana lima'ya bakın sizde anladınız artık herhalde daha fazla uğraşmayın.
  3. cevabı kur yapmak olmayan tüm zamanların en popüler sorularından biri. ne anlarım ben kurdan murdan, döviz mi lan bu! kalkıp dersen bana "sen şimdi beni köpeklere atar kaçarsın" ben de mal gibi cevap veririm;

-ben tanklarım, sen dps yardırırsın.

ulan iyi cevapmış aslında be. ama frekanslar tutmadı. adam gibi deyin işte, ben senden hoşlanıyom. en öküz adam bile kayıtsız kalmaz boştaysa. kalırsa da gizli ibnelik vardır o herifte.
  1. 1