1. içerisinde sperm de bulunan yüz kremleri var nitekim, bunlar anti-aging manyaklığının son örnekleri midir yoksa gerçekten sperm aslında doğanın bir yaşlanma önleyici mucizesiydi de bunca senedir kadınlar yüzlerine sürmeyi akıl edemediklerinden mi buruştu kırıştı bilmiyorum, para verip alır yüzüme sürer miyim onu da şu an için bilemiyorum, hele bir yaşlı kuşaklar denesin, gerçekse neden olmasın, icap ederse evde üretime geçilir, kendi kremimizi kendimiz sağ(l)arız..
  2. her güzel şey gibi elde etmesi zordur. zira bir avuç sperm'i tek başına elde etmek, normal bi insanın 24 saat'e sığdırabileceği bi eylem olmaktan çok uzakta. varsa bu eylemde başarı sahibi olanlar, şapka çıkartıyorum kendilerine burdan. hatta utandım, çıkartmıyorum şapka falan, dışarı gitmesin hiç bi damlası, biriktireyim bari.
  3. spermin protein kaynağı olması sebebiyle ica (international cumshot association) ve hpw (healthy passions of world) kuruluşlarının "harry s morgan institute" ile yaklaşık on yıldır ortaklaşa yürüttüğü, kimyasal maddeler kullanımını azaltmak, kozmetik sektörünün yaptığı hayvan katliamlarına son vermek amacını güden projenin sloganıdır.
    konuyla ilgili olarak kuruluşların genel seksreterleri rocco siffredi ve peter north 'un yaptıkları ortak açıklamada, özellikle göz çevresi, çene ve gerdan bölgesinde kırışıklık, lekeler varsa yok olduğu, cildin gerginlik kazandığı, ipeksi bir dokunuşa kavuştuğu belirtilerek vücudun diğer bölgeleri için yaptıkları çalışmaların da aynı neticeleri sağladığı vurgulandı. ayrıca 1 ml spermin günlük protein ihtiyacının yaklaşık %30'unu karşıladığı için doğal bir besin kaynağı olduğunun da altı çizildi.
  4. aksine sivilce basmasına sebep olduğunu söylemek mümkün, etrafta nam salmış tüm kızların ağız çene bölgelerinde sivilcelerin bulunmasının tesadüf olmadığı bir gerçektir, namı olmayanlarda da sivilcelere rastlanabilir.