1. choco mia* reklamlarında gördüğümüz kızdır. reklamcılar bizden, evinde her daim bir çekmece dolusu 80 gr'lık çikolata barındıran bir kızın 175 cm boyunda ve 55 kilo olduğuna inanmamızı beklemektedirler. tamam boyuna bir şey diyemeyeceğim olabilir, allah boy vermiştir bilemem ama 55 kilo nedir? hangi akıl mantık bunu kabul eder? ben içinde kakao var diye browni kekten bir çatal alıp ardından rejimimi bozdum diye ağlama noktasına gelen insanlar tanıyorum.

lütfen şölen bize açıklasın hem 80 gram çikolata yiyeceğiz hem de nasıl 55 kilo kalacağız? haa diyecekler ki her gün şu kadar yiyin, idareli yiyin, bok yiyin bilmem ne. peki tamam da kardeşim nereden baksan kız çekmecesine 100 paket zulalamış bunu idareli yemek için mi yapmış? bitter tadında acı acı kanırtmayın kızlarımızı, bir kilo vereceğim diye çikolatayı koklayıp bırakanlar var, kimseye zulmetmeyin, yazık.
  2. metabolizması hızlı çalışan kızlardan da olabilir. hani şu "istediğim her şeyi yiyip böyle kalıyorum. napıym! metabolizmam hızlı!" diyen. you lucky bitch! (böyle diyince daha sempatik.)
  3. her daim koli koli çikolata gofret halley malley gibi bilimum aburcuburu odasında bulunduran sıfır beden kızdır. kimi zaman sıfır beden bile ona büyük gelebilir. kızmayınız. o da memnun değildir bu halinden belkim.