• videolar

• +20 görseller

• beyaz tenli kadınlar
    • beyaz tenli kadınlar
    • beyaz tenli kadınlar
    • beyaz tenli kadınlar
    • beyaz tenli kadınlar
    • beyaz tenli kadınlar
  1. yaşamayan bilmez,güneş kremi bir parçanız ,çiller,güneş lekeleri,güneş yanığı kabusunuz olur.güneşten kaçış inattan değil,korkudandır.
  2. şanslı kadınlardır.çünkü her renk saç,her renk giysi yakışır bu kadınlara.bi bakıma şanssızlardır çünkü lekeydi,çildi bi ömür boyu uğraşmak zorundadırlar.hele güneş sonrası eziyeti çok acı vericidir.ama ne olursa olsun beyaz ten çok güzel bi şeydir böle pamuk gibi.
  3. ten+göz ömürbillah güneşe çıkmamalıdır lakin çok fazla defoya sebebiyet verebilir.ayrıyeten ben problemi vardır ki beyaz tenli kadınlarda çil ya da belli belirsiz benler her noktada bulunabilip,fazla güneş görmeleri kansere dönebilen bazı oluşumlara mahal vermektedir.

gözlerde ışığa aşırı hassasiyet gelişmiş olma ihtimali de kuvvetle muhtemeldir;bu insanı vampir gözlü olmaya kadar götürebilir;göz ışığa dayanamaz.gözü çok hassas olanlarda makula dejenerasyonu denen saçma sapan bir göz hastalığı bile çıkabilir.
  4. kremsiz bir tek gün güneşlendiklerinde bile hele ki o yaz ilk güneşe çıkmalarıysa tüm vücutları 2. derece yanık olabilen kadınlardır. bunlar 50 koruma faktörlü çocuklar için üretilmiş güneş kremleri kullanırlar. arkadaşları onlarla dalga geçip güneşlenirken, onlar güneş şemsiyesinin gölgesine sığınmış ha bire krem sürüp krem gelmeyen yerlerini el yordamıyla bulmaya çalışırlar. velhasıl denize gitmek işkencedir onlar için.
  5. ay'ın bir parçası,sabah renginin ta kendisidir. savunmasız ve masum bir çıplaklığı vardır.güzel kokarlar ve yumuşaktırlar.tenleri pürüssüz ve kaygandır.buna nazaran temizliğin de simgesidirler.güneş yerine ay ışığında güneşlenmiş gibidirler.
  6. kesinlikle en cezbedici ten rengine sahip kadınlardır. "ouuuu bakır gibin bakır!" dendiğini hiç duymadım ama "ouuu süt gibi süt" ifadesine çok rastladım...

(evet hayvansal bi örnek oldu ama bişiler kanıtlıyo sonuçta ehm..)

p.s. kara kaşlı ve de kara gözlü olursa kafayı yemek vaciptir. (bkz: çerkes)