• videolar

1. canberk ulaş'a ait olan mükemmel bir şiir.okan bayülgen tarafından da gayet güzel okunmuştur .

ben yine salağı oynayacağım

biliyorum,
    ben yine salağı oynayacağım.
    gidişin habersiz;
    dönüşün de habersiz olacak.
    göremeyeceğim her köşe başında artık
    deprem gibi bakan;
    bakışıyla felç eden gözlerini.
    küçük kentlerin sevdaları acılı oluyordu;
    her köşe başında görmek seni.

artık canımı yakmayacak minibüs durakları,
    caddede yürürken,
    minibüs beklerken,
    umut veren gözlerinle - gülüşünle
    göremeyeceğim seni.

biliyorum,
    sen giderken bakamayacağım ardından,
    ne zaman gittiğini bilip de;
    yollayamayacağım peşinden yaşlarımı.
    sonra okuldan eve; evden garaja giden
    ömrümün en sakat yolumu koşacağım.

biliyorum,
    sonra vokal yapacağım
    bütün zeybek türkülerine.
    siyah dediğim anda,
    yeşil olan gözlerine ağlayacağım;
    benden iki mercek büyük olan gözlerine.

biliyorum, ben şu an salağı oynuyorum.

canberk ulaş
  2. durucam burda
    gidişini seyredicem
    kıpırtısız, sakin gibi görünücem
    kavgasız olucak, fırtınasız olucak
    saçma sapan olucak
    organlarım birbirine vurucak
    arkandan sessiz bakıcam
    ben yine salağı oynicam.
  3. ayrılık zordur olum bütün o erkeklik manita araklama şuna çaktım buna çaktım geyikleri yüzünden bunu kendine yediremezsin ama zor gelir yani . sevgiliden ayrılmak aniden sigarayı bırakmak gibidir mesela ikisinde de dudak tiryakisisindir aslında, içine çekmiyosundur.

sevgiliden ayrılmak en sevdiğin kazağa çamaşır suyu dökülmesi gibidir. sevgiliden ayrılmak beyaz ayakkabılarının çamurlanması, converselerinin yanlardan açılması gibidir. sevgiliden ayrılmak annenin perdeleri taktırması gibidir. sevgiliden ayrılmaz 1 kilo greyfurt yemek gibidir. sevgiliden ayrılmak basur, kıl dönmesi gibidir ama sevgili asla dönmez ... (ne iğrenç bir örnek amk ama sevgiliden ayrılmakda böyle iğrenç işte).

sevgiliden ayrıldığını banklarda yalnız oturduğunda anlarsın, sinemada aniden ışık yandığında anlarsın en çok. artık dişlerini fırçalamıyor ve dudağına lipstick sürmüyosundur. sakalını kesmiyor ve aynaya bakmıyosundur. artık bir oturuşta 100'lük içebilir ortamdaki bilimum er kişi tarafından helal be kanka nidalarıyla pofpoflanıyosundur.

sevgiliniz varsa ayrılmayın veya sevgili yapmayın veya yaparsanızda fuck buddy yapın yan yatın çamura batın siktirin gidin.