• görseller

• belinda carlisle
  1. heaven is a place on earth şarkısını da söyleyen, 80'lerde başarısı artık uzaklarda kalan, bugünlerde yeni bir albüm hazırlığında olan insan
  2. 80'lerin en iyi şarkıcılarından, güzel sesli, güzel yüzlü, kızıl saçlı hatun kişi. 40 yaşından sonra playboya poz vermesi üzmüştür sevenlerini.*

soyadı karlayl olarak okunur.
  3. tam 18 sene olmuş* 7-8 yaşlarında veletin tekiydim. la luna parçasının klibini pop saatinde izlemiş aşık olmuştum. anneme kasetini alalım diye tutturmuştum. bakırköy'de altın fıçı'nın olduğu sırada makyaj malzemesi satan bir yer vardır. orası çocukluğumda farklı bir dükkandı. gene girişteki merdivenlerinin hemen sağ tarafında bir tane kasetçi vardı. la luna'yı istiyorum dediğim de adam ama bak kendisinin mi yoksa başkalarıda var ondan mı istersin demişti. eh o zamanlar karışık kasetleri filan bilmezdim kendisi olsun deyip annem runaway horses albümünü almıştı. albümü dinledikçe la luna dışında leave a light on'la beraber birkaç parçaya daha vurulmuştum. sesi beni benden almış daha da aşık olmuştum. aradan seneler geçti büyüdüm tam 18 sene önce aldığım runaway horses kaseti elimde duruyor. eskilere yad etmek için bir kere daha dinledim baştan sona. mp3'ün olmadığı kaet devrinin olduğu, eskiyi özlediğim, sevdiklerimin yaşadığı, zamanın geçmediği halen çocuk olduğum zamanları hatırladım. seni işte bu yüzden seviyorum belinda halen içimdekileri yaşattığın için.
  4. circle in the sand adlı güzide eserde bu kızıl saçlı ilahe tarafından seslendirilmişdir.solo kariyerine başlamadan evvel 'the go go's' adlı bir girl band'in solistliğini yapmıştırki hiç fena bir grup değildi.
  5. 6 kasım cumartesi günü küçükçiftlik park'ta konser verecek. biletler 69 tl'den başlıyor. yazın gelse ne olurdu sanki...
  6. beyaz show da playback i bile 10 saniye yapıp apar topar stüdyodan kaçar gibi gitmesine anlam veremediğimdir. terbiyesizlik etti. yazık

(bkz: insan olmak)