1. bekaretini hiçbir yaşta hiçbir şekilde kaybetmek, kim ne derse desin ayıp olmadığı için, 16 yaşında cinsellikle tanışmış kız diyebiliriz.
  2. abartmayın lan abaza herifler ve karılar. lan 16 yaşı lan 16. bu yaştaki hatunun bekaretini kaybetmesine normal ıvır zıvır diyen varsa cidden bu işlerin kıyısından köşesinden hayatı boyunca geçememiş ama geçmek isteyen mastürbasyondan başka bi boktan anlamayan insanlardır sanırsam. avrupa örneği de verilmiş sanki her dakika avrupaya amerikaya gidiyoruz mına koyim ya. ha ben net konuşayım da avrupanın yarısını ve amerikayı gezen biri olarak kendimden biliyorum diycem çünkü bi taraflarınızdan sallamayın. 16 yaşındaki kız ne anlar lan seksten hadi anlar diyelim ki o da insan, ne kadar anlayabilir? kadınlık dürtüleri ne kadar gelişmiş olabilir? 16 yaşındaki hatun bir erkeği ne kadar sevmiş ne kadar kadınca sevmiş olabilir? ya da onun karşısına çıkan erkek ne kadar sübyancı olabilir değil mi? ha o erkek ne der sonra biliyosunuz değil mi? ayrılırlar bu ikisi, erkek zaten çakmıştım ben ona bundan sonrasını sevgilisi kocası düşünsün der sonra da mına koduğumun bebesi gider bakire karı arar.evet evet belki farkında değilsin ama burası bizim ülkemiz. hayattan sıçtığınız bok kadar haberi olmayan insanlar gidin adam gibi bi çay demleyin düşünün bu konuyu.
  3. iyi yapmıştır, kötü yapmıştır, geleceğin v8 motor adayıdır söylemleri yerine bu kızı bozan .rospu çocuğunu irdelemek yerinde olacaktır. yani her gün haberlerde gazetelerde küçücük kızları kandırıp her türlü işi yapan, satan yaşları kızın yaşının 3-5 katı olan namussuzlar var. 16 yaş kandırılmaya duygularla oynanmaya çok müsait olan bir yaş. hele bir de aile çocuğu başı boş bırakmışsa. bekaret olayına bir şey demiyorum ama 16 yaşında bekaretini kaybetmek normaldir diyen sözlük yazarları ise artık olayı aşmışlardır. ancak kızları olduğunda durumun hassasiyetini anlayacaklardır.
  4. 16 yaşında bi kız karar verir vermesine ama kararlarının sonuçlarını düşünmez. en azından çoğu.
    ortada bunu yapabilen bir yetişkin var ve kız adına karar verip, sonuçlarını düşünüp kızla birlikte oluyor. bunu kızın bakış açısıyla yapma ihtimali nedir? bu açıdan bakınça sinsi bir tecavüzden farkı nedir?

fakat en nihayetinde genel genel değil de, kişi kişi bakmamız gereken kızdır.
  5. kaybettiğine göre ileride belki tekrardan bulması muhtemel olan kızdır!!!
    "tüh nerede kayboldu bu ya?"
  6. keşke türkiye gibi bir ülkede geleceğini etkilemesi kuvvetle muhtemel bu deneyimi yaşamak için biraz daha büyüyüp, daha olgun kararlar verebileceği yaşta kaybetseymiş diyeceğim kızdır.
  7. on altı yaşındaki bir kızın bekaretini kendi isteğiyle yada değil, sevdiği biriyle ya da sevmediği biriyle kaybetmiş olması değildir önemli olan. önemli olan bu yaşta ki bir kızın bunu gerçekten isteyip istemediğini bilememesidir. bu boşluktan faydalanan karşı cins konu başlığı edilmeli ve ciddi bir şekilde tartışılmalıdır. evet on altı yaşındaki bir kızın cinsel ihtiyacı yoktur. cinselliğe merakı vardır. bu merakı gidermek için bekaretini kaybetmesi mi gerekmektedir ? evet bunun cevabını da vicdan sahibi erkeklere bırakıyorum. iyi akşamlar..