merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

behlül le bihter in çılgınlar gibi sevişmesi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. zaten ortalama 5-6 bölümdür aralıksız gerçekleşen hadisedir. sevişmek = sikişmek midir? yoksa sevişmek = yiyişmek midir? ya da sevişmek hangisine daha yakındır? ha yok sikişmek demek istemedim, ayıp lan aile var, onun yerine "çılgınca" diye bir ibare koydum ki aynı seksüel havayı yakalayalım deniyorsa bırakın çılgınlar gibi sevişsinler.

edit: sikişmek kalıbında ısrarcı değilim. cinsel ilişki/münasebet'de gayet şık dururmuş.
  2. sevişme ihtimalleri de olmasa kimsenin izlemeyeceği diziyi izletme çabasından mütevellit kolay kolay gerçekleşmeyecek hadise. hadise dedim de aklıma geldi...
  3. b <3 b

e <3 i

h <3 h

l <3 t

ü <3 e

l <3 r

böyle harf harf sevişirler çılgınlar gibi. onlar zor sevişirler ya. baksanıza kaç bölümdür sevişemediler. ooo. onlar sevişecek de biz de görecez. hiç sanmam. sevişemezler bence bu bölümde de. olursa seviniriz tabi. çok iyi olur hatta çok iyi. hangi dizi lan bu? öğrenciyiz olm tv felan izlediğimiz yok. fesuphanallah bilmiyoz işte.
  4. adağım var benim , geçen adak adadım bi sevişsinler , ertesi gün eyüp'te 100 adet sütlü simit dağıtcam .
  1. 1