• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. inanılır yada inanılmaz fakat cinlerin en fazla barındığı yerlerden biride banyo derdi büyüklerimiz. cinlerinde dahil olmasıyla farklı bir ambians oluşur, güzel bir grup sevişme yani.

erkek veya kadının, görünmeyen sert ve uzunca bir cismi içinde hissetme ihtimalinin fazla olduğu durumdur.
    - ya hatun
    + evet bey
    - ufaklık senin otoparka girmedimi yahuu
    + aaaahhh evet bey farkında değilmisin
    - ya farkındayımda, bu benim makatta gezinen şey ne yaaa
    + sana öyle geliyıodur beyy

- ıyykkk aaahhhhh yandıııııııımmmmmmmm
  2. suda oynaşmayı tercih eden sevgililerin fantezisi. yanınıza iki kadeh de şarap alırsanız hoş bir anıyı daha kayıtlarınıza geçirmiş olursunuz. ayrıca bunu yapan bunu da tavsiye etti (bkz: jakuzi)
  3. anlatılmak istenen duşta sevişmekse, sevişmenin tam anlamıyla suyunu çıkarmaktır. filmlerde görünen sahnelere bakacak olursak tamam olabilir belki; ancak yurdum banyolarının neredeyse yarsından çoğu o geniş küvetlere (veya yakuzilere) sahip değildir. aksine daracık duşakabinlerin yer aldığı apartman dairelerimizde sevişmek bir hayli zevksiz ve hatta zulüm olabilir. tabi illa ki fantazi diyen çiftler için denemesi bedava bir fantezidir.
  4. ortaya istenmeyen ve konsantrasyonu bozacak seslerin çıkmasınına yol açan eylemdir.
    yaz günlerinden terlemeli sevişmeye karşı en etkin yöntemdir.
    dikkat edilmesi gereken doğru pozisyon seçimi olmalıdır. kazalar yaşanabilir.
  5. genelde zemin kaygandır ama denge ve hassaslık içerisinde oldukça iyi bir performansla yaşanılması gereken bir fantazidir
    sırt keselemek üzerine güzel bir masaj rahatlamak ve konsantrasyonu sağlamak açısından faydalıdır
    ................. bak canım çekti şimdi ne güzel yazıyordum