1. yanlış hatırlamıyorsam denizin buz gibi sularından çıkıp şıpıdık terlikleriyle karısına doğru soğuk suların vermiş olduğu anlamsız abazanlıkla bizi bizden alan türk pornosunda replikleriyle çığır açmış şahin k'nın bir filmi.
  2. komşunuz olan erkekcanın evdeki iki bayandan hangisiyle evli olduğunu anlayamadığınız durumdur...
  3. bir insan evladının şerefsizlik derecesinin son raddeye ulaşmış şeklidir. karısının kardeşi için bu sözleri sarfedecek bir insandan her şey beklenebilir. ataerkil toplum tarafından bastırılmış cinselliğin sapıklık boyutunda dışa vurumudur.
  4. müjde ar' lı iffet filminde son sahnelerde faruk peker'in havuzda gaza gelişiyle gördüğümüz hadise
  5. zamanında sapık bir denyonun, kendi sapkınlığının biraz mazur görülmesi için sarfettiğini düşündüğüm söz. baldızı hakikaten baldan tatlı gören bünyeyi bir tarafa bırakın. olay baldızı olan her erkeği zan altında bırakır boyutlara gelmiştir malesef. üzülerek görüyorum ki bu söz damlaya damlaya göl olur,sakla samanı gelir zamanı vs atasözleri gibi toplum tafafından genel kabul görmüş,sana bana malolmuş duruma gelmiştir.bu söz söylendikten sonra artık erkekler baldızlarına karşı daha mesafeli olma zorunluluğu hissetmektedir.

    birde bu sözü yüzyıllar önce söyleyip atasözü olmasını sağlayan kişilerin misyonunu bugün devam ettiren denyolar var. er kişisi baldızına bir iyilik,bir kardeşlik,baldızın yararına birşeyler yaptı diyelim ki çok doğaldır.hemen şöyle yorumlar çıkar:" -enişteye bak be neler yapmış ""-bizim böyle bir eniştemiz yok ""-eee baldız baldan tatlıdır olum" (bkz: anladın sen onu) bu baldızı baldan tatlı görmeyen enişteleri çok yaralamaktadır.bu sendrom baldızın hayırlı bir kısmet bulup evlenmesiyle son bulur.
    (tabi baldızı baldan tatlı gören organizmalar var. onlar bunlardan ayrı analiz edilmelidir)

    not:evli değilim baldızım yok,tamamen gözlemlerime dayanarak analiz yapıyorum.