merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

balık etli hatun

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. sahip olduğu allah vergisi tse kriterlerinin üstündeki doğal yemler sayesinde, piyasadaki sazanları avlama konusunda rakipsiz olan dişi modeli. öyle ki, sınırsız doğal zenginlik kaynağı yemlerinden atmış olduğu iğne ucu büyüklüğündeki bir parçanın başına bile, sayısız miktarda sazan, aynı anda üşüşür.
  2. vücudunun hiçbir bölgesinde kemikleri sayılmadığı için "acaba kemikleri var mıdır?" sorusunu akıllara getiren şekle şemale sahip dişi modeli.
  3. balina da balıktır. dolayısıyla kilolu bayanların balık eti gibi teselli edici kelime topluluklarını bir kenara bırakıp boğazlarına sahip olmaları gerekmektedir. ne kadar zayıf o kadar güzel, ne kadar fit o kadar gençlik diyorum ben.
  4. en makbul olanıdır.fazla şikayet etmezler sağlam bünyeleri bulunur.kışın sıcak yazın daha da sıcak tutarlar.
  5. fosfor içerirler. omega 3 içeren yağ tabakasıyla sarmalanmıştır. beyaz ettir, kolestrol de yapmaz. rakıyla da gider şarapla da...
  6. yurdum erkeğinin yani bir kısımının asla vazgeçemediği bayan modelidir . bir zamanlar modaymış bu bayan tipi . ortaçağ tablolarındaki o göt göbek açık kadınların hangisinde kate moss gibi bayan görülmüştür .
    zevkler ve renkler tartışılmasa da ceylan gibi , ince zarif , fidan boylu olanı yeğleyen farklı bir grup mevcuttur .
  1. 1