1. hayatında yapabilceği en büyük hatayı yapmış kadındır. bırak evlenmeyi balık burcuyla flört eden kadının bile ben kadınlığını sorgularım.
    balık burcu erkekleri, hassas ve kolayca incilebilen bir ruha sahiptirler. yetersizliklerini farkedip üzülür ve bu yetersizlik hangi konuda olursa olsun onlara çok acı verir. bu sebepten dolayı da hayranlık duyduğu insanların erdemlerini farketmesini ister. bunun için uğraşır. bunun içindir kadın gibi omuzlara, kucaklara yatıp ağlamaları.
    kendilerine güvenleri yoktur. tartışmasız.
    işte bütün bu güvensizlikler de onlarda anksiyete şeklinde belireceğinden kadın her dakika balık erkeklerini pohpohlamalıdır. eğer pohpohlamazsa korkmasınlar balık erkekleri, ezik oldukları için terk etmezler sadece boyunlarına sarılır ağlarlar kadınlarının.

seks hayatlarından bahsetmeye bile gerek olduğunu düşünmüyorum. kimsenin ''dün bir balık erkeğiyleydim çok başarılıydı'' dediğini duymadım. hiç bir arkadaşımdan böyle bişey duymadım gerçekten. sex sırasında kadın ''hadi hadi daha hızlı'' diye inlerken, balık burcu gereksiz alınganlığı yüzünden ''ne yani ben yavaş mı yapıyorum diye'' olayı yarıda bırakıp, arkalarını dönüp göz yaşlarıyla ıslatırlar yastığı.

bi de balık erkekleri asla kıskanmazlar, kıskansalar bile o kadınsı ruhlarında tutarlar kıskançlıklarını söylemezler..
    kabul edelim klasik bir söylem olcak ama kadın doğası gereği sahiplenilmeyi ister. bilmiyorum ben kıskanılmak isterim.. kıskanmam, yakıştırmam kendime ama kıskanılmaya bayılırım ama balık burcu erkeği melankolisi yüzünden kıskançlığını da
    '' bu sabah uyandım aniden
    sen kedi gibi soluk alıp verirken
    evren bana çok farklı göründü birden
    neden o adama baktın neden
    hadi tut elimi yeniden''
    şeklinde şiirlerle ifade etmeye çalışacağından ya da buna benzer şeylerle ne bilim. bunlar kadınları sahiplenmeye yetmez. ya yetmez işte.bu kadar basit.
    tüm bunları bilerek bir kadın balık burcu erkeğinin duygusallığından, melankolisinden, içine kapanık ezik hallerini çocuksu bulup bir çember döngüsünde yine ve yine balık erkeğiyle çıkıyor, flört ediyor ya da büyük bir hata yapıp evleniyorsa, o kadının egosuyla ilgili problemleri vardır derim. ya dominant olmak istiyodur ilişkilerde, ya da yüreği çocuk sevgisiyle dolup taşmıştır, ya da vaginismustur başka bir ihtimal düşünemiyorum. sizin aklınıza geliyosa yazın.
  2. belirli bir kesimi karşısına alan tespit.

toplamda 12 burç var. kaos teoremine göre kar her yere eşit yağar. burçlar da her insana eşit dağılır. para bin kere havaya atıldığında yazı ve tura sayısının hemen hemen eşit olduğunun görülmesi gibi. bundan hareketle diyebilirim ki 1000 adet balık burcu ve 500 adet balık burcu erkeği yazarımız var.

evet, bu noktada sansasyonsever yazarımız trollükte yeni bir yöntem deniyor. ve ne yazık ki matematikle de ne denli işleyen bir yöntem olduğunu kanıtladım gibi.
  3. her daim aldatılacak kadındır. ama mutlu olsun çünkü asla farkında olmayacaktır. balık burcu erkeği yatakta bile yakalansa bunun olmadığına, yanlış anlaşıldığına inandıracaktır.
  4. cevap vermeye bile değmeyecek; abuk subuk bile sayılamayacak yazar zırvası. özgüvensizlikleriyle ! dünyaya nam salmış liderlere, bilim adamlarına ve sanatçılardan bazılarına bakılmasını öneririm.
    (bkz: george washington)
    (bkz: albert einstein)
    (bkz: salvador dali)
    balık burcu erkeğinin seks gücü hakkındaki önyargıları da ilgili kişi-kişileri evime davet ederek gidermek istiyorum.