merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

balık burcu erkeği başak burcu kadını ilişkisi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. sürekli didişme ve itişme içinde geçen ama buna değen ilişkidir. genelde kitaplarda falan "aman şöyle zıtsınız, böyle mutsuz olacaksınız." denir.
  2. balık erkeğinin duygusallığı ile başak kadınının mantıklı olması ile süper uyumlu bir ilişkidir. çok sık kavga çıksa da birbirini seven çiftler bir süre sonra harika bir uyum sergilemektedir.
  3. balık kişisinin duygusallığı ve düşünceliliği her zaman mantıklı ve yüzeysel başak kadınına çarpar. kadın sürekli "işim, toplantım bık bık" yapar, erkek "ama seni sevdiğimi söylemek için aramıştım sadece" falan der.
    gerçi bu uyumsuzluk dışında balık burcu erkeği her şeyi yapacaktır kadını mutlu etmek için. eve gidersiniz yemek hazır, siz tv izlerken mutfakta bir şeyler yapan bir erkek olacaktır (gerçi toplama kısmına mutlaka yardım etmenizi isteyecektir).
    bu insanlar min.3 yıl için mutlu olurlar, sonrası düşünülür.
  4. güzel ilişkidir. severler birbirlerini. zaten sevmeseler bir arada olmazlar. balık burcu erkeği başak burcu kadınını öper. başak burcu kadını buna karşılık verir. seni seviyorum der sonra. birlikte yemeğe çıkarlar. hesabı ortaklaşa öderler. sonra evlerine dönerler. balık burcu erkeği düşüncelidir. 'eve vardın mı' diye mesaj atar. başak burcu kadınıda hemen dakikasında karşılık verir bekletmez erkeğini. gül gibi geçinir giderler...

edit: balık burcu erkeği romantiktir. sevgilisine çiçek alır. başak burcu kadını mutlu olur. karşılık olarak parfüm alır.

edit 2: parfüm değil çiçek alırmış efendim.
  5. biri ağlar biri ağlamasını mantıksız bulur derken ayrılık peyda olur şeklinde gelişen ilişki olabilir.
  6. normal bir ilişkidir. burçların ilişkiye hiçbir etkisi yoktur. hatta burçların hiçbirşeye etkisi yoktur. yıldızların konumuna göre insanların karakterleri oluşmaz,yüzyılın saçmalığıdır.
  7. bu kadar çok giri girilince öldüler sandığım ikilinin ilişkisi(ymiş)

şahsi yorumum: balık- su, başak- toprak
    balık+ başak= su+ toprak= çamur
  8. mantığın ve hayallerin çarpıştığı bir ilişki olur. başak burcu kadının prensipli ve ilkeli hayatının hayalci ve mükemmel bi aşık olan balık erkeğini bezdirmesiyle sonuçlanması muhtemeldir. birbirine zıt kutupların aşkıdır bi bakıma ne kavga etmeden durabilirler ne de ayrılabilirler hep bi kaos vardır hayatlarında zaten onları da birarada tutan kaosun gizemidir.
  1. 1