merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• bakire olmayan bir kızla evlenmek
    • bakire olmayan bir kızla evlenmek
  1. 1

bakire olmayan bir kızla evlenmek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  5. #cinsellik
  1. belli ki kadınları üzerinde gezilecek tarla, üstüne bayrak dikilecek toprak parçası, ısırılacak elma gibi görenlerin katlanamayacağı eylemdir
  2. beyni uçkurunda gezmeyen,namusun iki bacak arasında olmadığını aslolanın sevgi ve sonucunda mutlu olmak olduğunu düşünen,düşünmekle kalmayıp benimseyen erkek modelinin gerçekleştirdiği eylemdir.bekaretini evlenene kadar saklamış ama evlendikten sonra kan kusturmuş,burnundan getirmiş,mutsuzluğa sürüklemiş bir kız imajı göz önüne getirildiğinde bakire olmayıp saygı ve sevgiden yoksun olmayan kadın tercih sebebidir.
  3. erkek de bakir değilse bir birlerini bulmuşlardır. allah mesut etsin. ama bakire olmayana bakir, bakir olmayana bakire yakışmaz.
  4. ilgililerin daha rahat anlayabilmesi için argo bol bol kullanılmıştır.

aman dikkat.

- hamdi abi ben bakire kız arıyom.
    - nasıl yani tarkan. nerden çıktı bu.
    - abi ne bileyim pilavından yenmiş olabilir; sakso çekmiş olabilir; el işi işlemiş olabilir ama ille de zarı sağlam kalmış olsun.
    - aferin oğlum sana da bu yakışır ama dün dönmelerde böyle birşey aramıyordun. deli gibi pazarlık yapıyordun.
    - ama abi çok para istedi kunekler.
    - doğrudur da oğlum sana 20 ytl vereceğime gider kavun alırım ne demek lan.
    - abi ben askerde mutfaktaydım. anlıyorsun ya. aslında fena da olmuyor.
    - aferim olm sana... dur nereye gidiyorsun.
    - abi benim acil bir işim var. manava gideyim geleceğim.
  5. karşı cinsi tarla, cips, elma olarak görebilen zihniyetin anlamaya çalışmaması dahi gereken eylem, nitekim bu özellikle gerçekleştirilen bir eylemde değildir. bu arkadaşları öncelikle ilkokul seviyesine inip canlı ve cansız varlıkları incelemeye davet ediyorum.
  6. bekaret nedir diye sorulası önermedir.

- oh nezahat bakiresin. bir an çok korktum bebeğim
    + evet semihim, bakireyim ama 72 kez oral seks yaptım
    - ne? ne diosun sen nezahat?
    + 27 kez de ters ilişkiye girdim
    - hı? nezahat? nezahaaat!
    + ve sayamadığım kadar da suladılar beni semihim. ama bakireyim. sorun yok değil mi?
    - neza... ah ulan kalbim..hınk!
    + ama ilk sen ısırıyosun bu elmayı semihim. gerçi memişlerimden ısırırdı önceki 23 sevgilim.
    - ....
    + semihçim ama önemli olan bekaret değil mi? hadi ilk gece gel yap açılışı. dik barağını, aman bayrağını çapkın..eki eki
    - ....
    + seni çok seviyorum semihim, sen de beni seviyorsun bakireyim çünkü ben...çünkü ben..çünkü ben..çünkü ben..
    ----------
    - hiyaaaaa..ohhh.. rüyaymış amına koyayım ya. offf..ter içinde kaldım.. bekaret konusunu tekrar düşünmem gerek benim sanırım. off allahım. bunla nasıl yaşayacağım ben? ilk olmak ne demek? sevmek önemli sanırım!!
    + semiiiiih... hadi oğlum okula geç kalıyorsun beslenmeni hazırladım.
    - off, tamam anne geliyorum. allahtan daha orta 2 deyim. neyse zamanla bu sorunu aşarım. hayat bilgisinden 5 almaya odaklanmalıyım şimdilik.

(bkz: bayrağı layığıyla devralmak)*
  7. kökenine inersek, en bilinçaltına yani, tahminimce altında yatan sebep cinsel açıdan yetersizlik kompleksi olabilir. hiçbir erkek gerdek gecesi "aşkım aşkolsun, hangi manavdan buldun bamyayı bu mevsimde?" sorusuna muhattap olmak istemez. ya da "en çok ikiye kadar mı sayabiliyorsun?" sorusuna. muhtemelen yıllardan beri gelen bir kompleks bu. afrika ülkelerinde* bekaret konusuna fazla kafa yorulmaması, hatta bazı bölgelerde gelini damattan önce arkadaşının bozması adeti buna işarettir.
    tabiki medeni olacaz diye godoşlaşmanın alemi yok. ama bence erkek dediğin karısının geleceğiyle kafayı bozmalıdır, geçmişiyle değil...
  1. 1