merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

bakire kızla sevişmek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. bir erkek için yaşanabilecek en tehlikeli durumlardan biridir. her an o beklenmedik (aslında yaşanmadık) acıdan dolayı ters tepki verebilecek bayan, erkeğe her türlü zarar verebilir. tıpkı (bkz: bakır erkekle sevişmek)acıv ve üzüntüden başka bir şey getirmez, halbuki bu defa her iki taraf da üzüntü içinde kalır.
  2. birleşme bir türlü gerçekleşememiş ve sadece küçük erotik oyunlarla tatmin olunmaya çalışılıyorsa bir müddet sonra erkek için çekilmez olan durum.
  3. tövbe bismillah süphanallah!

elektrik düğmelerine kadar bulaşmış kan izi nedir yahu?
    oluk oluk kan aktığını mı zannediyorsunuz yani, yada duvarlara filan fışkırdığını..
    öyle bir şey yok sakin...

son derece özel bir eylemdir. bakirelik kutsaldır, özeldir demiyorum.
    eğer gerçekten sevdiğin, değer verdiğin bir kızla yapıyorsan son derece özel, güzel bir duygudur, aynı zaman da kız içinde tabiki..

bu illa olcaksa, ki olcak, sevdiğin adamla, onun şefkatli bakışlarıyla olması daha güzeldir. daha unutulmaz daha değerlidir.
  4. çarşafta biraz kan izi olur, kızın ilk sevişmesi olduğu için haliyle tedirgindir. onun dışında herhangi bir problemi yoktur. sırf bu yüzden "ben tecrübeli kadın isterim" diyeni ise allaha havale etmek lazım.
  5. anlamsız tartışmalardan biri. ilkel toplumlar inandıkları(uydurdukları diyelim) tanrılara kurban verirken bekareti kıstas alıyorlardı. sanıyorum insan ırkı o ilkel toplum düzeyini uzun zaman önce geride bıraktı. gel gör ki; bizim de içinde bulundugumuz bir gurup toplum o ilkellikte ısrar ediyor ve bekaretin, hâlâ, bazı konular için kıstas olduğuna inanıyor. hatırlatmakta yarar var; hiçbirimizin anası bakire değil.
  6. değer yargılarımı masanın üstüne koyup ellerimi serbest bırakarak yazıyorum ki, sıradan bir sekste alınan zevkin %60 i psikolojik/egosal (egosal ne ya?) %40 fiziksel iken; bu tip bir birliktelikte psikolojik faktörlerden kaynaklı keyif %89 fiziksel zevk %11 dolaylarındadır.
  7. çok zevkli bir sevişme türüdür . kendini daha içerisini keşfetmek arzusu ile "yapamam " kaygısı arasında git gel ler yaşayarak karşı cinsin tatmin duygusuna ulaştırma çabasını göstermektir . bu kadar çaba zevkli olup tatmasini da bileceksin .
  1. 1