• atlas

    bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
  1. itüden mezun oluncaya kadar kesin bir kere uğrayacağım, ve benim gibi bir kaç kişinin de uğrayacağını düşündüğüm geleceğin itü piyasasını taşıyacak kurum.
  2. hastanenin bahçesinde herkes spor yapıyor, orada kalanlarsa sadece yağmurlu havalarda sarı balıkçı yağmurluklarını giydiklerinde farkediliyor, incirli caddesinden de huzurlu bir ortam
  3. kantininde bizzat oradaki hastaların çalıştığı, servis yapıp etrafı temizlediği, bahçesindeki hoparlörlerden alçak sesle klasik müzik yayınının yapıldığı, geniş bir koruluğu olan, istanbul avrupa yakasındaki en sessiz hastanelerden birisi. tek ürkütücü binası, en kötü durumdaki hastaların bulunduğu, pencereleri kafes ile kaplı, içeriden bağırtı ve inlemelerin geldiği bölüm.
  4. "zen" grubu birkaç yıl önce burda bir konser vermiştir ve bu kaydı albüm yapmıştır, ortaya ilginç bir çalışma çıkmıştır.
  5. eğer bir yakını olan varsa kesinlikle ziyarete gitmemeli. yoksa kaza sonucu o filmlerdeki gerzek durum gerçekleşebilir ve sizi tanıyan bir yakınınız gelip sizi alana dek kimse sizi kurtaramaz.