• atlas

bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
  1. bakırköy metrosuna yakınlığı sebebiyle her cumartesi civar ilçelerden akın akın müşteri toplayan, çok geniş bir alana kurulu pazar.
    (bkz: ukteydim doldum)
  2. adliye binasının dibindeki alanda kurulan ,her cumartesi yüzlerce insanın akınına uğrayan ve hem fiyatlarıyla hem de bol çeşitleriyle baş döndüren tercih ettiğim tek pazar
  3. kadınlar için düzenlenmiş bir yeryüzü cenneti..hatunu salın oraya beş altı saat hiiiç sıkılmadan dolaşır..penyeleri sıpıtır çantaları karıştırır mutlu olur valla..resmen pazar tezgahı etrafında tavaf edersiniz..etrafta kafasına sütyen takmış çılgın pazarcılar, birbirlerini hiç tanımadığı halde coşmuş vaziyette üstüste binmiş kadınlar görürsünüz..

sloganlar da çok ilginçtir.."bihter'in taytı burda ablaa" "ferhunde'nin gömleğini ilk biz getirdik." "fatmagül'ün suçunu açıklıyoruz." bu süper pazarın ilginç manzaralarından birer fotoğraftır..
  4. cumartesi kurulduğundan mütevellit, kurulduğu alan cumartesi günleri hariç acemi şoförlerin deneme sahasıdır.
  5. bugün grup yorum'un 120000 kişi ile verdiği konserin yapıldığı, "eski fabrikalar mahallesi" osmaniye'nin pazarıdır.
  6. geçen yıl 1 tlye bildiğin elbise bulmuşluğum olan pazardır.özür falan görmeyince sırf saygımdan aldım.bir de pek güzelmiş keşke farklı çeşitlerinide alsaydım.
    tek sorun bir ucundan diğer ucuna yürüdükten sonra ayaklarım ağrımaya ve pazarın tadı kaçmaya başlıyor.ve sağ tarafa yönelemeden ayrılıyoruz pazardan.
  7. zara, mango ve h-m'nin ihraç fazlası mallarını ucuza kızların yüzüne tükürerek sattığım pazardı. onlar bunu hiç derd ediyor görünmüyorlardı. ne de olsa bayıldıkları markaları çok ucuza alıyorlardı..varsın olsundu, yüzlerine de iki dakka tükürülsündü.