merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

başarısız seks girişimleri

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. benim nerdeyse tüm girişimlerimdir.

bakın geneleve gidip carrefour dergisiyle çıkmış bir insan var karşınızda. bodrum'da köpük partisinde 200 kız içinden bana travestiyi bulan adam da benim teyzemin oğlu.

demek ki! girişimcilik genelde işe yaramıyor.
  2. şansızlıkla sonuçlanan girişimlerdir.

iki arkadaş bara gidilir. bardan 2 hatun ayarlanıp evin yolu tutulur. yolda içkiler alınır ama benim için en stratejik hataya imza atılır. yeterince sigara stoklanmamıştır. çapkınlık yaptığımız arkadaş oldukça yakışıklı kızlardan da biri güzel biri idare eder. güzel olan bardan beri bende. ben kızın kucağında yatmışım masaj yaptırıyorum, diğer arkadaşta benim sevgilim olduğundan, yavşak olduğumdan, beş para etmez olduğumdan, dem vurarak kıza yazıyor. bunların hiçbiri engelleyemedi, odama geçtik ama benim sigaramın bitmesi olaya damgasını vurdu. sigarasız kalınca nefessiz kalmış hissiyatı yaşayan biri olarak, yataktayken kıza sigara almam gerektiğini söyledim. kızı ikna edemedim gelmeye. arkadaşın yanına gidip "sen gel lan" dedim. negatif cevabını, aldığım sigaradan vermeyeceğimi söylerek geçiştirdim. blöfümü görmüştü. diğer cephede de kız "yavuklum" değil ki beklesin beni, geldiğimde onu bulamayacağımı biliyordum. tıpış tıpış çıktım yola, zaten sinir olmuştum duruma. geldiğimde yatağım boştu. hemen diğer odaya gittim, ev arkadaşım iki kızla yataktaydı. bana "vuhuuu sen de gelsene" diye "çılgın" bir çağrıda bulundu. kızlardan biri sağında biri solundaydı. zaten soğuğu yiyince hem ayılmış hem keyfi kaçmış biri olarak odama gidip telefonumu aldım. o yatağa girip seks öncesi çılgın bir iki resim çekip arkamdan gelme ihtimalleri olmasa bile kuyruğu dik tutarak "gelmeyin ben yatar" diyerek odayı terkettim. hayır gelmediler arkamdan.

o resimlerle yapacağım şantaj daha ağır basmıştı sözlük. o resimlerle uzun süre şantaj yaptım. boşuna dememiş "can baba" "bağlanmayacaksın" diye. her seferinde işimi bozma çabalarında bulunmasını kararında tutmasına sebep oldu bu, o süreçte. uzun vadede ben kazanmıştım. bir nevi "orgazmdan daha keyifli anlardan biri olmuştu" benim için.
  1. 1