1. başak kadını kısa zamanda oğlak burcunu avcunun içine alır ve oğlağın aşırı ilgisinden sıkılarak ilişkiye son noktayı koyar,arkasına bakmadan uzaklaşır.
 2. oğlak burcunun çalışkanlığından etkilenir başak. sonuçta hem çalışkan az birazda titizdirler oğlaklar. tamam mükemmel değillerdir ama başaklar için mükemmele en yakını onlardır. uzun süreli ilişkilerin temelini atabilirler. oğlak iyi bir baba olur başaksa iyi bir anne. ancak oğlak burcunun inadı başak burcunun inadını kıramazsa burçlar ayrılırlar iki ayrı hayat sürerler.
 3. başak duygusaldır, oğlak gaddar disiplinli ve general ruhludur. fakat sadece ilişkisinde acayip hassas ve karşı tarafı düşünen bir yapıya sahiptir. başak burcu her zaman karamsar ve ikilemde olduğundan oğlağın fikirlerini sahiplenir. aralarındaki uyum tüm burçlarda olmayan müthiş bir uyumdur. tabi ki oğlak başağı kontrol altında tutmak, sahiplenmek ve sarıp sarmalamak ister. bu da başağın çok hoşuna gittiğinden ilişkileri düzeyli bir şekilde devam eder ve hani o filmlerde ve reklamlarda gördüğümüz düşünceli anne baba olarak müthiş bir evlilik geçirirler.  ünlü astrolog hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 4. ne romantik bir ilişki olur. anlatılmaz yaşanır. ay canım çekti şimdi. olsa böyle bir çift karşımda izlesem onları ne tatlı olurdu.

  yürüyün gidin manyak mısınız? nesiniz?

  ilgilisine ben boğayım. aslında insanım ama burcum boğadır.
  inatçı yapımın yanında oldukça romantik olduğumda bilinir. çok tatlıyımdır. kızdığım zaman kaçarak uzaklaşmanız gerekebilir. ama kolay kolay kızmam o da ayrı konu. tamam arada öküzleşiyor olabilirim ama erkeğin özünde olan bir şey bu realistlik. sadece öküzlük olarak isimlendirilmiş yapacak bir şey yok.
  lütfen ciddi olanlar arasın. bu arada almanyada bulunan halamgillere selamlar.

  rumuz: düz adam