1. aslan burcu erkeği pohpohlanmaktan her zaman düşünülmekten zevk alır aynı başak burcu kadını gibi..lakin bu özellik aralarında devamlı bir sürtüşmeye neden olur..yok sen beni aramadın,hayır sen beni aramadın,sen söylemedin hayır sen söylemedin gibi bitmek tükenmek bilmeyen bi enerjiyle devamlı olarak tartışabilirler..aynı bir asma köprüde karşılaşan iki keçi gibi ne o onu dinler,ne de öteki onu dinler.bu tartışmalar bazen ilişkilerini beslese de daha çok ilişkiyi ve tabiki kişileri yıpratır..o yüzden diyeceğim şudur ki siz siz olun çok sevmeden,alışmadan birbirinizi gördüğünüz yerde kaçın..

(bkz: kendimden biliyorum)
    (bkz: kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş)
  2. illa burçlara göre partner bulunacaksa eğer aslan erkeği gözünden şunu demek zorundayım; seviyorsanız tabii ki kaçmayın. lakin muntazaman dırdıra hazır olun. he çok kötü olursanız ikizler burcu kadınıyla beraber olduğunuzu hayal edin, bu şekilde sevdiceğinizle uzun bir hayat sürersiniz.
  3. kova burcu kadını ile boğa burcu erkeği ilişkisinden zerre farkı olmayan durumdur.
  4. aslan burcu erkeği başta çekingen,içine kapanık,utangaç,sessiz biri sanacaktır başak kadınını.halbuki tam işte burda durmalı.çünkü önyargısını kırdığı anda görcektirki başak burcu kadını son derece tutkulu,eğlenceli,ne istediğini bilendir.inanılmaz şaşırtabilir erkeğini benden söylemesi.he bi de ikisi de eleştiri kaldıramaz başak kadını biraz kendini tutmalı aslanın gururu kırılmaya gelmez ona ani çıkışlar yapabilir ama ikisininde ortak yönü müthiş detaycı olmaları,sevdiğine aşırı bağlanmaları,mükemmeliyetçi ve hayata neşe dolu bakabilmeleridir.bence mükemmel bir çift olabilrler yeter ki aslan erkeği at gözlüğünü çıkarsın.işte budur.
  5. aslan burcu erkeğinin yapacağı bütün kontraların, bütün komplimanların, bütün güzelliklerin, bütün şirinliklerin vs.vs.vs günün birinde göthünde patlayacağı ilişki...

olm başka derdiniz mi yok allasen, 11 tane burç daha var, önümüzdeki burçlara bakalım...

özetle, bu iş olmaz... bu da sizi korumaz...
  6. akrep burcu kadını ile aslan burcu erkeği ilişkisinden bile daha içler acısıdır. bence bulaşmayın birbirinize yav. daha bir ton başka burç var, bula bula birbirinizi mi buldunuz lan?! *
  7. aslan burcu erkeğinde farklı olmamanın karizması var sanki her burcun özelliği var da sadece bunun yok gibi. ona rağmen sıradan olması cezbediyor insanı. gururlu, kibirli, övülmeyi seven,ağır biraz soğuk tipler. kirli sakal en çok bu burca yakışır buda benim tespitim.
    başak burcu kadınında da detaycılık, eleştiri,sorumluluk almayı sever, aynı zamanda emrivaki tavırları da var galiba. o da özgüvenden kaynaklı. şimdi aslan herşeyi biliyorum edasındayken başak gelir tısladım diyip eleştirmeye başlarsa. burada çok kötü anlaşmazlık çıkar. ama önemli olan bu anlaşmazlığı nasıl çözdüğüdür bunların. buradaki anlaşmazlıktan sonra sevişmeye başlarlar bu çiftler ortada sorun kalmaz. sonra farkederler ki, - biz çok iyi anlaşıyoruz.

yapılardaki farklılıktan çok bir kaç huyu da benzediği için sorun çıkar düşüncesi var aslında. kilit olan burası zaten. nasıl çözüldüğü. o zaman yine sevişin siz. herşey sorunları çözmek için.