1. zodyak'ın en müşkülpesent erkeklerini etkilemek için kullanılan, bilen varsa de hadi buyrun dedirten yöntemler bütünü
  2. özgüveni tam,kültürlü,ezme kabiliyeti yüksek hatunlar bunu başarmıştır..başak erkeğini etkileyen tek şey yetersiz hissetmektir..hissettirene kul köle..tecrübeyle sabittir..
  3. ortamda iğrenç ötesi onca başlık cirit atarken sex and the city ile bağdaştıracak bi bu başlığı mı buldun diye sordurtan astroloji konusu
  4. başak burcu erkekleri aşık olamazlar olsalar da bunu kabul etmek istemezler, duygusaldırlar ama duygularını herkesten çok kontrol edebilirler, bunu içlerine atmaları olarak da nitelendirebiliriz. onlarla bir ilişki yaşamak için arkadaş olmanız gerekir, bu arkadaşlığın bir şekilde ilişkiye dönmesi için kesinlikle ilk hareketi onlardan beklemeyin. onlar basit düşünemezler, her harekette ve her sözcükte onlarca mana arar, buldukları manadan bir hata çıkartıp, acaba nerede hata yapıyorum sorusunu kendilerine sorarlar.

severler çok severler ama hiç anlamayamazsınız. "seni seviyorum" sözcüğünü hal ve hareketler ile duymak istiyorsanız, kelime oyunlarını seviyorsanız ki başak burcu bunu çok sever onların peşinden koşun.
  5. burnunu karıştırıp tatağını saçının arasına saklayan kızlara tav olurlar. en garanti yol budur.
  6. onun için çok önemli olan eşyalarını büyük bir titizlikle kullanmaktır...
    örnek vermek gerekirse sinema tutkunu bir başak burcu erkeğinin evine gidildiğinde, dvd ler incelenirken, narin ve zarif hareketlerle dvd kutusundan çıkarılmalı, yine aynı zariflikte bilgisayara takılmalı, incelendikten veya izlendikten hemen sonra tekrar özenli bir şekilde kutusuna koyularak, raftaki "eski" yerine yerleştirilmelidir.
    (bkz: yaptım, işe yaradı)