1. yaşayan bilir.

en büyük dezavantajı, malesef ki çok iyi bir cinsel hayata sahip olamamaktır. bir süre sonra partnere acı vermeye, hatta bazen kanamaya bile yol açar.

bunu tecrübe etmiş kadınlar her şeye rağmen ilginç bir şekilde "üff kocamandı" diye sağda solda hava atmaya bayılırlar.
  2. +çok büyükse acı verir. bakın çok büyükse diyorum çünki bizim türk erkeklerine göre 16cm ble büyük penis sınıfına girmekte. acı verecek büyüklükte olan penis en az 20cmden başlar. eğer penisiniz 20cmden büyükse partnerinize zevkle birlikte acıda verirsinizki bi süre sonra bu sıkıntı bile yaşatabilir.
    +ayrıca orda burda benim penisim büyük derseniz nazar değme ihtimalide çok yüksek herkesin gözü penisinizde kalabilir.
    + bide fark ettimde peniisi büyük erkeklerin pantolondan bile belli oluyor. yani istemsiz bir ereksiyonda rezil rüsva olmanız muhtemel
    + sağlıkla ilgili nasıl bir sıkıntı yaşanır bilmiyorum
  3. kime göre neye göre büyük onun kararını da vermek gerekir. bana göre 19 santim normalken hu-jin-tao için çok büyük, usain bolt için çok küçüktür.
  4. erkeğin kezbanı olmak için yakınılan şey. buraya benimki kocaman yazsam nolur yazmasam nolur.