• görseller

• bütün türkiye nin fenerbahçe ile dalga geçmesi
  1. hala beşiktaş yüzünden şampiyon olamadığını düşünen salakları şaşırtan olay...
  2. işin ilginci ligi 3. ve 4. bitiren takım taraftarlarının yaptığı eylemdir, bursalılar zafer sarhoşu, daha doğrusu zafer açı. dolayısıyla da efendi efendi kutluyorlar şampiyonluğu, hani onlar dalga geçse lafımız sözümüz de olmaz da beşiktaş ve galatasaraylılar ne ile dalga geçiyorlar onu hiç anlamıyorum. ulan ligde de kupada da bizim gerimizde bitirdiniz hala fenerbahçe ile uğraşıyorsunuz, ne kadar eziksiniz lan.
  3. kaçınılmaz olandır.

ali şen ile başlayan süreçte aziz yıldırım'ın da nefret tohumları ekip antipati biçerek ortaya çıkarttığı kaostan beslendiği düşünüldüğünde fenerbahçe son yılların en "sevilmeyen" takımı haline gelmiş / getirilmiştir. hatta fenerbahçe taraftarlarının "bizim bizden başka dostumuz yok" diye sızlanmaları bu nedenledir. ancak örneğin bir beşiktaş taraftarı ile bir galatasaray, trabzonspor taraftarı muhabbet esnasında "fener şampiyon olacağına siz / biz / bursa / sivas şampiyon olsun" diyebilmektedir.

bu antipatinin giderek artmasının önüne geçmeye çalışmak fenerbahçenin ve fenerbahçelilerin yararına olacaktır kanaatindeyim.
  4. dalga geçilmesi normaldir bir fenerli olarak son dakikalar benide üzmüştür. fenerbahçenin son maçında çıkardığı oyunu yıllardır hiç bir takım oynayamamıştı. ee tabi bi maçla olmuyo herşey. lakin genel kanı olarak hiç bir iddası kalmayan takım taraftarlarının kendi başarısızlıklarını arka plana atmak için fenerbahçeyle dalga geçerken kendilerini sıyırmaya çalışmalarında çok aradım ama haysiyet bulamadım.
  5. saçmadır. çok saçma.

ulan daha geçen yıl esamesi okunmayan, taraftarı toplasan bir avucu geçmeyecek takım şampiyon oluyor, iyi tamam negzel. bir fenerbahçeli olarak bursalıları kutluyorum.

ama elin beşiktaşlısı, galatasaraylısına noluyor lan? olm size ne. maç bizim takım bizim. rakibimiz de bursa. siz nerdesiniz ki lan?sezon içinde hepinizin eline vermedik mi? bu nasıl bir bastırılmış egodur ki, elalemin şampiyonluğunda bizle dalga geçme hakkını kendinizde buluyorsunuz.ulan ne kadar küçük takım ve taraftarsınız, kendi başarılarınızla değil rakiplerinizin başarısızlıklarıyla sevinebiliyorsunuz.

kendinize gelin lan.
  6. gayet normal olan durumdur. futbol bu be; eğlence yani. siz olsaydınız siz de dalga geçerdiniz şimdi "bizimle dalga geçenler kendilerine baksın!!!!!!!!!111birbir bizden kaç puan gerideler fark attık!!!!!11111" demeyin hiç! *

dün gece hiç tanımadığım bir fenerliye, sırf 2 dk sevinsin diye, usulca sokulup, bursa 2-2- dedim *