1. adana'nın türkiye genelinde 16. sıraya gerilemesinin 1 numaralı sorumlularından biridir. yetimin,yoksulun,fakirin hakkına kim bilir ne kadar girdi sorulmalıdır kendisine,ne kadar ah aldı kim bilir. istanbul'da dershaneleriyle,adana'da inşaat firmasıyla,oteliyle cebini yeterince doldurmuş ,gözünü para hırsı bürümüş insan.şayet tayyip erdoğan tekrar bu adamı seçtirirse,halk kendisinden tiksinecektir. adana ekibine bir göz atmalı,sözlükten öneri.
  2. bir kez daha akp tarafından seyhan için aday gösterilmiş şahsiyettir. bu resmen adanalı insanına küfretmek hakaret etmektir! adamın yolsuzluğu dillere destan olmuştur. adana'nın en güzide ilçelerinden olan seyhan ilçesinin çöplük içerisinde olmasının da baş müsebbibidir. adanalılıkla alakası olmayan bu şahsiyetin tokat'tan gelip bu şehre belediye başkanlığı yapmasını da parti içerisindeki kilit adamlarla olan yakınlığına bağlıyorum.

    eğer bu seçimde bu adam seçilirse felaket içerisinde olan adana'nın son çırpınışları olacaktır. umarım gebermeden bu milletin paralarının hesabını verir. allah'tan dileğim feci şekilde ibretlik olarak can vermesidir.