merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

ayakları kokan kız

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. çok güzel bir kızla tanıştınız, yediniz, içtiniz, eğlendiniz ve sonunda onu eve getirmeyi başardınız. eve girdikten sonra garip bir koku algıladınız ve başınıza inceden bir ağrı girdi.ilk başta kendi osuruk kokunuzu zannetiğniz için oda parfümüyle kötü kokuyu gidermeye çalıştınız.ama bu öyle bişey değildi.aradan saatler geçmesine rağmen ne o koku gitmiş,nede sizin başağrınız geçmişti.sonra elinizdekileri tek tek eleyip sonuca gitmeye çalışmaya başladınız.
    benim ayaklarım mı kokuyor?(hayır)
    açıkta çöp mü var(hayır)
    götüm mü kokuyor?(hayır)
    giysilerim mi kokuyor(hayır)
    hatunun ayakalarımı kokuyor(?)
    işte burada muallakta kaldınız.eğer bu gerçekle karşı karşıya iseniz,karşı tarafa bunu nazikçe,gururunu incitmeden söylemeniz gerekmekte.
    -xxx' ciğim çok güzel bir parmaklıklı çorap aldım giymek istermisin?
    -hey şeker sıcak su ısıttım ayaklarını dinlendirmek istermisin sıcak suda?
    gibi daha aklıma gelmeyen yaratıcı cümlelerle bu olayın üstesinden gelebilirsiniz.sonuç olarak onlarda insandır.nasıl biz erkelerin ayakları kokuyosa kızlarında ayaklarının kokması gayet doğaldır.
  2. muhtemelen şu son moda şeylerden giyiyodur. kendisine he akşam ayaklarını yıkaması iki günde bir çoraplarını değiştirmesi tavsiye edilir. moda uğruna kendine böyle eziyet etmemesi tembihlenir.
    (bkz: naylon kız çizmesi)
  3. hayat şartları erkekleri daha çok yorar, öyle tarlada falan çalışmaya gerek yok, normal gezip tozarken bile daha çok efor harcar erkek, yatakta bile daha çok iş güç enerji tüketen erkektir genelde. ayrıca bilimsel olarak da daha çok salgı şey eder erkek, ter falan da daha çok çıkar, hatta kimi kadına çekici bile gelebilir bu ter. ancak ayakkabının içindeki ter kötü şeylere sebep olabiliyor, bazen ne kadar temiz tutarsan tut kokar bu ayaklar. kızlarınki nispeten daha az terler, daha da küçüktür zaten, daha da temiz tutarlar. bi kadının ayağı buna rağmen kokuyorsa o kadın sabahtan akşama kadar çalışmıştır (bkz: annem), bir kızın ayağı kokuyorsa da ya sabahtan akşama kadar çalışıyordur, ya doğası buna sebebiyet veriyordur (ter vs. işte), ya da yeterli özeni göstermiyordur ayak temizliğine, sağlığına.

tüm bu ihtimallerden dolayı da direkt genelleme yapmak pek doğru değildir bu kızlar hakkında.
  4. kızların hiç sıçmadığını veya pembe'kaka' yaptığını düşünen abazanların hayallerini bir kez daha yıkan durumdur.haa unutmadan bir de kızlar osurmaz
  5. üzülüyorum. ama tiksiniyorum da. ayakları kokan bir kız yeryüzünde yaşamamalı. onlar için farklı bir mekan yaratılmalı/oluşturulmalı. karantina altına alabilirsiniz. ya da paralel evrene gönderebilirsiniz o şahsiyetleri, bilemiyorum. kız dediğinin ayakları kokmaz arkadaş! azıcık bakımlıysa insan, kokmasına mümkün yoktur o ayakların. reçetenizi yazıyorum, harfiyen uygulayın kızlar :

1) her gece ayağınızı ılık suda bekletin. sonra da bir güzel, bol köpükle yıkayın. bunu her gece yapmalısınız. üşengeçlik yok. (olm her akşam ayağını yıkamıyorsa bu insan pisliğin tekidir zaten. kız mız dinlemem, kaçarım ben ondan.)

2) ayak kokusu için özel kremler var. bu bir sağlık sorunu bunu böyle belleyin ve de üzülmeyin. tıpta çare tükenmez. o kremleri sürün ayağınıza. hem biliyor musunuz ayaklarınız yımışacık, pamık gibin oluyör.

3) ekstra krem de sürebilirsiniz. ben her gece kremliyorum ayaklarımı. inanın çok rahatlatıcı.

4) inanın! bu kokudan kurtulacaksınız. ama önce inanmalısınız! hadi bakalım. huffh!! hadi kızlarr!! harekete geçmenin vakti geldi!!
  1. 1