• görseller

• ayak bileği ince olan kızlar daha iyi sevişir
    • ayak bileği ince olan kızlar daha iyi sevişir
  1. söylentidir. geçerliliği test edilmemiş önermedir. benim yapmış olduğum bir tespit olmadığını peşinen belirtmem gerekir. çünkü böyle bir tespiti yapmak için aktif olarak farklı ayak bileği ölçülerine sahip en az 7 kızla sevişmiş olmak gerekir ki eşine sen benim ilkimsin diyen biri olarak bunu demem mümkün değil. bakın olmadı demiyorum, söylemem mümkün değil diyorum, her şeyi açık açık söyletmeyin bana.

ayak bileğinin ince olması biz erkekler için zerre önemli değildir. bir gün olsun ulan benim ayak bileğim ne alemde? diye bakmışlığım yoktur, ama sanki bu husus kızlar için önemli ki bugün radyoda ayak bileğine lipo suction yapıldığını öğrendim. bunun sevişme ile ne gibi bir bağlantısı olacağını düşündüm ve şu kanıya vardım. inca ayak bileği mobiliteyi ve manevra kabiliyetini arttırır. bir bakarsınız üstte olan sevgili tak alta iner, tak sırta tırmanır, tak baş aşağı döner falan. yani aslında iyi sevişmeden kasıt sanırım hareketli olmasıdır.

bu lafı bana söyleyen bir mahalle abisiydi. kendisinin tek tük gerçekleşen cinsel deneyimleri genelevlerde geçmesine karşın aklıma girmiş, benim ince bilekli kız aramam vesile olmuştu. cinsel ilişkiyi ilk tecrübe ettiğim kız arkadaşım bileğinin inceliği yüzünden vitamin alıyordu. allaaah deli sevişiriz biz bununla dedim 2 yıl çıktık 2 kere yarım yarım yani bir tam kere sevişebildik. ama ben vazgeçmedim ince bilek sevdamdan. ikinci partnerim de ince bilekli idi onunla hiç sevişemedik paso masaj yaptım bileklerine. yani ben bu olguyu test edemedim (en başta demiştim zaten) ama kafamda hala ince bilekli kızlar iyi sevişir hurafesi döner durur.

bu konuya açıklık getirebilecek bayan arkadaşlar bana boş mesaj atsın. sonra bir ara dönerim ben onlara. eşimin şifremi kırdığından şüpheleniyorum. sevişmeli falan mesajlar görürse benim için hiç iyi olmaz. bekliyorum, unutmayın boş mesaj. erkekler naapsın abi? diyen erkek yazar arkadaşlar empati yapın siz olsaydınız ne isterdiniz? anladınız dimi? erkek nicki görmek istemiyorum postanemde.
  2. külle yalandır.
    efendim ayak bileği ince olan kız daha ii sevişirmiş,poposunun sağ kanadında ben olan kız hele oh ohh,kaşının üstünde gözü olan kız hele yemede yanında yat.yok kardeşim böle bişi.kim sölediyse iyi halt yemiş diyorum.mahalle abisine selametle.
  3. gerçek olduğunu düşünmediğim ama gerçek olması durumunda anne babaları, küçük oğullarına "oğlum gel amcanlara pipini göster" dedikleri gibi, küçük kızlarına da "kızım gel teyzenlere bileğini göster" demeye teşvik edecek sanı, inanış, hurafe, batıl inanç...
  4. "kesinlikle doğrudur" dense yazarın ayak bileğinin ince olduğuna delalet edebilecek, "oha lan ne alaka amuğa goyyim" dense ayak bileğinin kalın olduğuna delalet edebilecek önerme. yazılan cevaptan yazarın seks hayatına ilişkin püf noktaları yakalanabilir yani*.tabi yazarın bayan olduğundan emin olmak gerekir. tarihsel bi hataya sebep olmamak için.
  5. sevişme kısmına bir yorum getiremeyeceğim önerme de olsa. ince ayak bileğinin daha seksi göründüğü gibi bir önerme eklenebilir buraya.