merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• ayşenur islam
    • ayşenur islam
  1. 1

ayşenur islam

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #absürt
  5. #siyaset
  6. #iğrenç
  1. adını zikretmekten imtina ettiğim tuncelili terbiye yoksunu kavruk bir milletvekilinin yeni hedefi olacak kadın bakandır. bu şekilde türk kadınını sindirmeye çalışıyorlar. ancak bu türk kadını yeri geldiğinde çocuğunun üzerindeki yorganı sırtında taşıdığı mermiye örterek vatan kurtarmış kadındır. hafife almayın. pes etmek yok.
  2. kendisinden ülke adına çok şey beklediğim iyi eğitimli çiçeği burnunda bakan. iki üniversite bitirmiş, yüksek lisans ve doktora yapmış. atandığı bakanlık da kendisi için hayırlı olur umarım. açıklanan yeni kabine üyeleri arasında beni şimdilik tatmin eden tek isim.
  3. küçük yaşta evliliklere masumane diyebilmek neyin kafasıdır. evcilik oynamıyorlar sayın bakan evleniyorlar. pedofiliyi masum göstermek çocukların cinsel istismarına kapı aralamaktır. batıda karşı cinsten iki yetişkinin beraber yaşamasını dahi hazmedemezken, doğuda çocuk evliliklerini masumane göstermenin tek bir açıklaması olabilir çocuk evliliğinde taraf olan anne ve babaların reyine göz dikmek. pes doğrusu. halkın cehaletini kullanmak konusunda her yol mübah demek ki. inandığı allah kendisini bildiği gibi yapsın.
  4. beyanatının yanlış yerinin öne çıkarıldığını düşündüğüm bakan. asıl nokta yasal yaşın 'bir yaş' altına çekilmesini uygun hale getiren "çok özel şartlar" olmalıydı. mesele masumane kısmı değil burası bana kalırsa. hangi çok özel şartlar bunlar acaba, hamilelik ve tecavüz olmasın sakın.
  5. http://www.radikal.com.tr/...

utanması falan yok; onu geçtim kendisini savunanların da utanması arlanması yok.

kadın demiş ki; 'kimse kötülük olsun diye çocuğunu evlendirmez, çoğu masumane. bilinci artırmalıyız'

11'de evlendirilen 14'ünde öldürülen çocukları önemsemeden; açıklamasında "özel şart"tan bahsetmiş andavalın teki...

bu açıklamayı yapan kadın pedofiliyi masum gösteren bir sapık, onun savunan da aynı bokun larciverdi.

tanım yapalım da ziyan olmasın; fatma şahin'i mumla aratan "şey".
  1. 1