• görseller

• axe dark temptation
    • axe dark temptation
  1. axe in şu sinema reklamlarındaki meşhur çikolata esanslı deodortant, vücut spreyi.
    reklamdaki gibi kızları çekiyor mu bekleyip göreceğiz.o değilde çok hoş kokusu yahu.ben kız olsam verirdim.
  2. deonun yanında az bir fark daha vererek duş jeli ile birlikte satılan özel paketlerinin alınmasını tavsiye ettiğim deo.
  3. on kişiye sorduk, en az sekizi "bu ne len?!" dedi bu deodorantın kokusu için. fakat şahsen mükemmel bulmaktayım ben. bağyanlar için de olsa 'mango kadını' moduna girip almak için kavga edebilirim. o derece.
  4. neyi anlattığı belli olmayan bir reklama sahip olan deodoranttır.

söyle bana sözlük, ne sonuç çıkarmalıyım ben o iç kaldıran reklamdan (burun, kafa -kol koparmalar...); deodorantın çikolata gibi koktuğunu mu, yoksa tüm kadınların çikolata bağımlısı olduğunu mu?
  5. kol bacağın kopacağını, hatta kalçadan bir parçanın da götürüleceğini göstermiş olan deodorant. tehlikeli olabilir.
  6. markette az birşey bileğime sıkmak suretiyle tanıştığım güzel deodorant. çikolata kokusu kızları çeker mi bilmem ama benim hoşuma gitti.
  7. asosyal bünyelerin markete koşa koşa gidip abandıkları ve bilimum otobüs ve metrobüste denedikleri deodoranttır..
    bunun haricinde harika bir kokusu vardır..
    gerçekten de reklamındaki tesiri yapması beklenir..
    ama yapmaz..
    ancak eli yüzü düzgün biri bunu kullanırsa gerçekten de güzel etki yapar..
    e zaten o da olağan bir şey olduğundan tartışmaya değmez..
    güzeldir ama..

(bkz: balta)