1. avea 9333 arandığında 'avea kontör yükleme servisi' gibi bir girizgahı gayet normal yapıp sonra coşuveren kadın. ama bundan sonrası evlere şenlik. sesine kurban olduğumu oraya zorla oturtmuşlar da tam da histeri krizinin üzerine gelmişsiniz hissini yaratır.
    hangi saatte hanımefendi rahatsız ediliyorsa!! artık, vajinalarına duhul ederlerken daha iyi debeleniyorlar diye erkeklerin kollarını, bacaklarını kesen amozon kadınlarının orgazm coşkusu misali ''iyiii günleeerrr, iyi akşamlarrr'' der. hele saban sabah!! arandıysa o ne neşe o ne keyif! seda sayan'ı izleyip göbek atacak mübarek; ''günaydınnnn''..herifi işe gönderdin tabi, fatma'ya kahve içmeye gidersin artık. ama önce benim şu kontör durumunn bir söyleyiver.
    ama o ne şiddet o ne calal be kadın. ''ücretli kontörünüz bitmiştir'' buraya kadar tam bir insan evladı. ama sonra ki cadılaşmaya anlam verebilmek, eline cetveli alıp orta okul matematik öğretmeni gibi adamın üzerine atlayıveren o belayı ''ama ben müşteriy..'' gibi tırsıklıklarla önlemeye çalışmak ne mümkün.
    ben ne zaman arasam kontörüm bitmiştir zaten ve fırçamı da yerim bu kadından: '' ücretli kontörünüz bitmiştir. hattınıza kontör yükleyeneee kadarrr( siktir git çabuk yükle tonlaması) s a d e c e dışardan gelen aramaları cevaplandırabilirsiniz (''çulsuz sümsük sana kız bile vermezler'' teyze tonlaması) vs.. ağzına sıçılıyor insanın.
    ve fakat o fırça esnasında kadın, fırçanın sapıyla kendine bir hal mi ediyor yoksa paranın sıcaklığı yağlarını mı eritiyor nedir infosunun devamında nasıl bir yumşama, nasıl bir yavşama. ''değerli müşterimiz kontör kartınızla kontör yüklemek için 1'i tuşlayınız'' aman tanrım o ne kibarlık o ne nezakat!
    ''yüklemiyorum lan.. demin üzerime yürüdüğün cetvelle sikini ölçen oğluna fırça at sen..''
  2. hediye kontör dahil xx kadar kontörünüz bulunmaktadır lafını, normal kontörleri söyledikten sonra söylemesi yüzünden yeterince küfür yediğini düşündüğüm kişidir.
  3. sevgilisinin şanslı olduğunu düşündüğüm hatundur.

çünkü ben kendi kız arkadaşımın sesini duymak için her ay yüzlerce kontör alıyorum...
  4. kontör yüklerken "<caps>gazımış<caps> olduğunuz 16 haneli..." şeklindeki hitabıyla her defasında beni benden alan hatun kişidir.
  5. bugünlerde cırtlaklaşmış şahıs..

eskiden telefonu kulağımda tutabilirken, şimdi "günaydın, ücretli kontörünüz bitmiştir" cümlesini tamamlatmadan telefonu kapatır oldum.

burdan o kadına bir mesajım var:

o kadar bağırma be!!!!
  6. avea'nın kullanıcılarına ne tür bir işkence çektirdiğinin en bariz kanıtıdır bu servisi. kaç kontörümüzün kaldığını öğrenmek için 9333 aramamız ve o sıkıcı kadın sesini dinlememiz gerekir. eğer gürültülü bir ortamdaysanız sesi duyamayabilirsiniz. bu sefer de avea menüsünden mesaj atarak cevap gelmesini beklemeniz gerekir. insan turkcell kullananlara özeniyor ne güzel *123# deyip bitiriyorlar işi.

bir de öyle tonlamalı okur ki rakamları insanın yüreğine iner.

"hattınız da şu anda 1 (uzun bir bekleyiş) hediye kontör dahil 101 kontörünüz bulunmaktadır. bu mesajı tekrar dinlemek için 8'i çıkmak için 9'u tuşlayınız."