• görseller

    • atarax
  1. psikiyatride yaygın anksiyete bozukluğu adı verilen hastalığın tedavisi için öngörülen, hem tablet hem de şurup olarak bulunan ve hastanın gevşemesine neden olduğu için kişinin dikkat gerektiren işlevlerden uzak durmasını gerektiren ilaç.
  2. normal tepkilerinizden eser bırakmayan kuzu gibi olmanızı sağlayan bununla birlikte tedavisine pek inanamadığım ilaç
  3. antidepresandır kendisi.ama doktorlarımızın en ufak bi alerji durumunda da hastayı uyuyan güzele çevireceğini bile bile hiç çekinmeden reçetelerimizi süsledikleri ,firmasının represantlarının iyi çalıştığı bi ilaç.
  4. hapı yarım bile alınsa acayip uyku yapar. ama ertesi gün alınmazsa dünyanın en sinirli insanı ile karşı karşıya kalırsınız. atarax alan hastaların ilaçlarını düzenli alıp almadığı kontrol edilmeldir bence. yoksa iki üç gündür melek gibi dolaşan kişiye alışınca ilaç alınmadığında ortaya çıkan canavar pek bir ürkütücü oluyor.
  5. alışmadık bünyede kamyon çarpmış etkisi yaratan, sürekli kullanımda vücudun bağışıklık kazanmasıyla beraber "şimdi ben nasıl uyuyacağım" diye düşündürten ilaçtır. ilk kullanımda hapın yarısı bünyeyi devirirken, sürekli kullanımla beraber etkisini yitirmeye başlayınca, tarafımdan şeker gibi yenmeye başlanmış ve ani bir kararla kendisi terk edilmiştir.
  6. bünyeyi anında 12 saat uyku ve 12 saat aptallık ve 12 saat yine uyku gibi bi döngüye sokan ilaç