merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

aslan burcu kadını yay burcu erkeği ilişkisi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. karşılıklı sevgi ve saygı üzerine kurulmuş birlikteliğin uzun veya kısa sürebilmesinin ancak ve ancak bireylerin birbirlerine olan sevgi ve saygısına bağlı olduğu ilişki.birbirlerine yalan söyleme eğilimleri zaman zaman olsa da , anlayışla yaklaşıldığı zaman sevgi ve saygı çerçevesinde tüm sorunlar çözülür.gezmeyi veya evde oturmayı severler ancak bazılarında gezme tutkusunun baskınlığı evde kalmak ile örtüşüyor gibi gözükebilir ve bu da sevgi ve saygı sayesinde çözülen sorunlar arasına gelir.birbirlerine olan sevgileri zaman zaman azalabilme eğilimi gösterse de saygı ve sevgi ile bunun da üstesinden gelinerek gelecek planları üzerine durulur.saygı ve sevgi ile sevişince ise çok büyük bir ihtimalle , erkek veya kız çocukları dünyaya gelebilir.kısırlık problemi var ise yine saygı ve sevgiden uzak olunmamalıdır.

saygı ve sevgi ile salladım.
  2. bugün simit sarayında simit çay sefası yaparken yanıma bir baltazar ve bir hatun oturdu. neyse bunlar konuşuyorlar, yeni yetme kız, kirli sakallı erkek arkadaşına gülerek "gözün çok dışarda ha!" şeklinde bir sitemde bulundu. evet kulak misafiriydim ama ben de yay burcu olarak bu türden lafzaları pek beğenmiyorum. ne yapacağız yani kıza odaklanıp etrafımızdaki güzelliklerden mi olalım. şaka bir yana demekki aslan burcu kadın bulmam lazım. kız kardeşim de aslan burcu aslında. gerçekten iyi anlaşırız.
  3. iyi bir netice alınacağını düşündüğüm ilişkidir, aslanın erkeğide kızıda iyidir, yay'lar için arkadaş ve sevgililer bu burçtan çıkar genelde. biçilmiş kaftandır.
  4. ateşlidir, tutkuludur; ne de olsa her iki burç da ateş grubundan. bunlar sık kavga etmezler ama ettiklerinde etrafı yakarlar. sonra yangın söner, ilk adımı aslan burcu kadını atar, yay erkeği geri zekalı olduğu için (özür dilerim aşkım ahah) geri çekilir, reddeder; aslan kadını da "sen misin geri çekilen?!" der, çeker gider. biraz zaman geçer ve yay burcu erkeği aslan burcu kadınının yanına tıpış tıpış gelir, mutlu son olur.

kaynak: ilişkim tabii, elimde teleskop yıldızları incelemiyorum.
  5. ateşe ateş en güzel ilişkilerden biridir.4.5 sene geride kalmış ve 5. seneye doğru giderken gözlemlediğim saygı sevgi hoşgörünün ötesinde tutkunun bitmemesidir.
    evlilik konusunda ilk adım atıldı aileler tanıştı,bakalım neler olacak sözlük sana da bilgi vercez elbet.

yıllar sonra gelen edit: nişan nikah düğün =) hersey hala çok şükür harika .. maşallah diyelim sözlük .
  1. 1