1. kadın abla, erkek de kardeşse hır-gür dolu ama çoook eğlenceli olan ilişki biçimidir. ayrıca bir de ailenin babası da boğa ise bu üçü bir arada bildiğiniz manyak olur. yer yer bağrışır birbirlerine girerler, yer yer de dadından yinmeyecek şekilde iyi anlaşırlar.
  2. sevgiliyken iki yakın arkadaş olmanın da becerilebildiği bir ilişkidir, dolayısıyla tadından yenmez.
  3. benim eski sevgilim boğa burcu erkeğiydi. en yakın arkadaşlarımdan biri de aslan burcu kadını.

ben aslan burcu arkadaşımla gayet iyi anlaşıyorum. demek ki akrep burcu kadını ve aslan burcu kadını anlaşabiliyor burdan bunu çıkarıyoruz. eski sevgilim eski olduğuna göre ben boğa burcu erkeğiyle anlaşamıyorum.

elimizde ne var?

aslan burcu kadını akrep burcu kadınıyla anlaşabiliyor. akrep burcu kadını boğa burcu erkeğiyle anlaşamıyor. bu durumda çıkan sonuç şu;

boğa burcu erkeği çok geçimsizdir.

ukteci: tatalu
  4. boğa burcu toprak, aslan burcuysa ateş grubundandır. genel olarak toprak'la ateş anlaşamazlar, -şahsi fikrim- kısa zamanda kısmetse hakkın rahmetine kavuşur bu ilişki. o yüzden, tez elden boğa burcu erkeğini oğlak, başak o da olmadıysa su grubundan bir hatuna; aslan burcu kadınını da koç ya da terazi erkeğine vermekte faide var bence. ya da boşverin aslan burcu kadını tek başına kalsın da o übersüper egosundan kurtulsun biraz, yok ona erkek falan.

şimdi bunu okuyup da özelden gelmeyin sakın, hacı biz 5 yıldır beraberiz gayet de anlaşıyoruz yanee sen bu işi bilmiyon diye. istisna derim. istatistik en büyük yalandır derim. yükselenlerinize bakın derim. en olmadı rezzan kiraz'ı arar doğrulatırım. daha da üstelerseniz, sert çıkar kalbinizi kırarım. haberiniz olsun.
  5. şimdi ben terazi burcu kadınıyım. benim eski sevgilim oğlak burcu erkeğiydi. çok yakın bir arkadaşım var ismi selma. burcunu bilmiyorum.
    benim erkek kardeşim var balık burcu erkeği. onun konuyla pek alakası yok. benim burcum terazi. annemin burcu kova. iyi ki doğurmuş beni, çok iyi anlaşıyoruz annemle.
    demek ki ben annemi seviyorum. benim burcum terazi, anneminki kova.
    selma da annemi çok sever. demek ki selma da terazi
    ben selma'yla da çok iyi anlaşıyorum. demek ki ben de teraziyim.
    eski erkek arkadaşımla selma çok iyi anlaşıyorlar. demek ki selma...
    bi dk ya!

demek ki durumdan çıkan sonuç şu:

selma, sen orospusun kızım! anneme de söyliycem sevmesin artık seni.

ukteci: dudullu
  6. benim yaklaşık 25 senedir yaşadığım ilişki şekli, tabii abla kardeş ilişkisidir bahsettiğim. bir boğa burcu erkeğinin bebeklik, çocukluk, ergenlik ve yetişkinlik dönemlerinin tümüne şahit olmuş biri olarak 2 şeyi net biçimde söyleyebilirim: çok zor adamlardır ve kavga etmesi bile inanılmaz eğlenceli adamlardır. ha bir de bu adamların bu aralar doğum günüdür, hepsininki kutlu olsundur.
  7. bir çeşit ateşle barut hikayesi. çok ateşli bir ilişki tipidir. o kadar ateşlidir ki ateş her iki tarafı da cayır cayır yakar.
  8. aslan burcu kadını olarak en çok yanımda olmasını istediğim burca mensup beylerdir.çok karizma gözüktüklerinden sanırım son hoşlandığım 3 erkekte boğa burcu...