merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

aslan burcu erkeği ile balık burcu kadını ilişkisi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #gündem
  5. #ilişkiler
  1. hayatımın konusu. nedense kimle özel durumlarım olduysa ya yükselen aslandı ya da asıl burcu. kurtulamadığım yazgım olarak görüyorum ve zordur diyorum. mükemmel yanları da vardır evet, aslan balığı kendi malıymış gibi görmediği zaman mükemmel olurlar.
  2. annemle yaşadığım ilişkidir.
    kendisi kıçımın dibinden ayrılmadığı gibi pamuklara sarıp sarmalar.
    bende maaş alınca 100-200 bişeyler atıyorum arada seviniyor kadın.
    seviyorum.
  3. bir akrep burcu kadınıyla terazi burcu erkeğinin ilişkisinin yanına yaklaşamayacak olan ilişkidir. hele ki oğlak burcu kadınıyla yengeç burcu erkeğinin ilişkisine değinmiyorum bile. aman aman düşünsenize bir de yay burcu yadınıyla balık burcu erkeğini. hele hele kabın burcu balığıyla burcu erkeğinin akrebini...

(bkz: error)
  4. balığın boku yiyeceği ilişkidir ben söyleyeyim. zaten bu balıklar resmen çekmek için doğmuşlar, yetmiyormuş gibi sen bir de aslana düş. yazık, çok yazık.
  5. en nihayetinde aslanın tabiatına ne kadar ters olursa olsun, balığı afiyetle mideye indirdiği ilişkidir.
  6. uyumlu olamayacak ilişkidir..

terazi iyi anlaşır aslanla..
    terazi kötü anlaşır balıkla..

bu durumda aslan iyi anlaşamaz balıkla..

basit gibi görünüyor evet ama böyle..
  1. 1