merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• apranax fort
  1. 1

apranax fort

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. diş ağrısından başka her türlü ağrıyı yaklaşık 15-20 dakika içinde kesen ağrı kesici. günlük dozu en fazla 2,5 tablet (1375 mgr) olan ama senelerdir ağrım olduğunda üç tablet almaktan kaçınmadığım canımın içi ilaçtır aynı zamanda. her zaman çantada bulundurulasıdır.
  2. kendimden biliyorum, etkili maddesi insan vücudunda çok kötü alerjiyapabilen etkili bir ağrı kesicidir.
    bu ilacı zaman zaman kullanırdım.nerden bilebilirdim ki genital bölgemi fazla kaşımaktan sonrasında da tatlı yaralara neden olan bir boktan durumun sorumlusu olduğunu.
    en son yine bu nedenle doktora gittim ve artık korkmaya başlamıştım. *
    dermatoloji uzmanı da bayan çıkmaz mı? ne yapacaksın artık mecburen genel muayene gerçekleşti*
    bir yığın soruya muhatap olduktan ve yüzüm kızardıktan sonra eve geldim. başıma yine ağrılar girmişti ve kurtarıcım apranax fort attım hemen bir tane. ve 10 dk sonra kaşıntıdan öte bir şekilde evde deliler gibi yerlerde süründüm resmen. *
    bir taraftan sevindirici bir durum en azından onla bunla düşüp kalkan erkek imajından kurtulmuştum. yaklaşık iki yıl süren alerjinin sebebini anlamıştım. ve çok mutluydum.

işte bu yüzden bu ilacı kullanırken çok dikkatli olun. tekrar sünnet olduktan sonraki günlerinize geri dönmek istemiyorsanız. her başınız ağrıdığında kurtarıcı olarak sarılmayın ne zaman alerji yapacağı hiç belli olmaz.
  3. doktorların ve tıp dünyasının bu hapı hastalara cok fazla tavsiye etmemelerinin sebebi bilinenin aksine yan etkileri değildir.günümüzde bazı kanser tedavilerinde kullanılır apranax fort.bu sebepten ilerde kansere yakalanma riskine karşı bünyelerin bagışıklık kazanmaması için tavsiye edilmediği söylenir.
  4. bol suyla günde 5 tane içilebilen ilaçtır.şiddetli bir diş ağrısı için denemiştim ordan biliyorum.ama kilit nokta : bol su!
  5. "çiğnenince beyin kanaması geçirtiyor" denilen süper ağrı kesici... söylenenin doğruluğu kesinleşmemiştir, çoğu doktor da yalan olduğunu belirtmektedir. oldukça sert bir ağrı kesicidir, genelde son kurtarıcı gözüyle bakılır kendisine.
  6. ülserli bünyeler için son çaredir çünkü ağırlığındandır ki başınızın ağrısını keserken mideyi coşturabilir. aman diyim.
  1. 1