• görseller

  • anne ve babayı sevişirken görmek
 1. *
  varlığı bilinip de dile getirilmeyen hatta akla bile getirilmemeye çalışılan durumlara en güzel örnektir kanımca.böyle bir durumla karşılaşan insanın her seferinde gözünün önüne gelen bu sahne sayesinde cinsel hayatı sonsuza kadar ağır bir darbe alır.
 2. onlar aşık seviyorlar birbirlerini üstelik resmi olarak evliler -onlar yapmayacakta kim yapacak- bunda ne ayıp var, genç biri yapınca çapkınlık onlar yapınca ayıp, hayvanlık denmemelidir.
 3. çocukken odaya destursuz dalmam sonucu dumur olmuş, bir de üstüne olduğum yerde kalakalarak, onların da bulundukları pozisyonda donakalmalarına sebebiyet vermiş olduğum durum. zamanla beni aralarına fotokopi kağıdı koyarak yapmadıklarını anlamamla gayet doğal karşıladığım olay. bu durumu anlamayanları anlamadığım, kabullenmeyenlere ise "e onlar sevişmese, sen nasıl olacaktın hıyarto?" diye sormak istediğim durumdur aynı zamanda.
 4. anne babanın sevişirken görüldüklerini fark etmemeleri dilenen durumdur. sonra yüz yüze bakmak var nitekim, sonuç; gördünüz madem anında yere kapaklanın, sürünerek ortamdan kaçın, nefesinizi tutun, sonra sakinleşin...
 5. görülen yaşa göre etkisi değişebilecek durumdur. 3-5 yaş arası bu çocukcağızı kandırmanız mümkündür. artık o kısmı yalan söyleyip kıvırma potansiyelinize bırakıyorum. ancak kandırmak yerine şiddet uygularsanız, sonuçları kötü olacaktır. şiddet uygulamaktan kasıt, kırıp dökmek değildir sadece yüksek sesle konuşsanız bile, çocuk yapılanın yanlış olduğuna inanır ve devasal bir hayal gücü olduğundan ohoo kurarda kurar. bunun yerine pek muhteşem birleşiminize ara verip kendisi ile sakin bir ses tonuyla konuşun. gerçeği o an için söylemek sizi sabah kadar sürecek zorlu bir soru-cevap olayına sürükleyeceğinden; o gece için yalan söyleyebilirsiniz. sonra açıklamayı unutmayın.

  5-7 yaş arası. artık az çok bir şeylerin farkında olan bu çocukcağızdan yalan söyleyerek kurtulacağınızı sanmayın. yemeyecektir. onun yerine yine sakince kendisiyle konuşun üç soru sonra bunun önemli olmadığına karar verecek ancak ana ve babaya düşkünlük oranına göre sizinle yatmak isteyecektir. allah sabır versin. bu durumda da kendisine sakın bağırıp çağırmayınız sakince anlatmayı deneyiniz. zira annesine zarar verdiğinizi düşünüp cümle aleme sizi afişe edebilir.

  7-9 yaş bende bende çağlarıdır efendim. kazara sizi bu yaşlarda yakalarsa. uzatmayacak, sizi sıkmayacak ama ertesi gün denemekten de kaçınmayacaktır. bu sebeple yine birleşiminize ara verip açıklayın durumu. hadi git yat pek işe yaramayabilir ayrıca bu yaşlarda cinsel güdüler daha bir depreşik olduğundan sizi izlemeye bile çalışabilir aman dikkat.

  9-11 bu yaşta yakalayan kız çocuğu ise eğer annenin konuşmasında fayda var. her ne kadar belirli şekillerde, bazı şeyler öğrenilebiliyor olsa bile ya da çocuk sizin ne yaptığınızı biliyor olsa bile, genel olarak gördüğü durum itibariyle olay kendisine vahşice gelebilir. birleşiminize ara verip sabaha kadar korkmaması gerekliliğini anlatınız.


  yakalandığınız an çocuğunuzu yatağa almayın ya da çağırmayın, annenin babaya veya babanın anneye acı çektirdiği düşüncesinden çok çabuk uzaklaştırın. cinsel birleşmeyi algılayacak yaşta ise eğer çocuk bunun kötü ya da acı verici bir durum olmadığını kendi ahlak kurallarınız çerçevesinde anlatın.

  huzurlu birleşmeler.