merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• angelina jolie nin bacakları
    • angelina jolie nin bacakları

angelina jolie nin bacakları

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. gece gece görüp korkutmuştur beni, zira çok kilo vermek çok göz önünde bulunan bir insan olarak bu sağlıksız görüntüyü vermek çok büyük bir hata... insanlara örnek oluyorusun bir nevi.
    ömrüm hayatımda 42 kilo ya bile düştüğümde kendim de bile görmediğim ince bacaklar bunlar. bildiğin iki çubuk yürüyor sanki...
    o kadar korkunç ki adeta rüyama girebilir. acilen kilo alma çalışmalarına girmeli bence, brad pitt hiç mi rahatsız olmuyor? anlamıyorum ki hiç bir estetiği yok, aksine genetik bozukluk var gibi.

not:halbuki sağlıklı bir insandan bahsediyoruz giriyi okuyan da angelina jolie nin ölümcül bir hastalığı var sanar. fakat o zayıflıktan sonrası ölüm olsa gerek...
  2. kalın bir bele, sarkık göğüslere sahip olan kadıncağız. dolayısıyla çirkin bacakları pek sorun teşkil etmez beğenen için.
  3. söylemeden geçemeyeceğim. bence akademi bir tane oscar heykelciğini de angelina jolie'nin bacak dekoltesine vermeliydi. gecede en muazzam performansı o bacak dekoltesi gösterdi bence.
  4. abartılmaması gereken bacaklardır. fakat ceyda'nın bacaklarından güzel olduğu kesindir.

not: sağda reklamı gördüm meraktan tıkladım, ceyda denen şeyi takip etmiyorum.