• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. bir yerden yırtarken bir yerden de boka saplanan kızdır/kızlardır. evet yapanını çok gördüm... böyle hem cinslerimin zihniyetlerine usb kablosuyla senkronizasyon yoluyla bağlanıp düşündükleri herneyse onları düzeltmek hani sebep günaha girme korkusuysa sevdikleriyle normal seks yaparak daha çok sevaba girebilceklerini göstermek isterdim. kısmet...

(bkz: böyle yapacaksan boz)
  2. bakireliğini her ilişkisinde bozup sonra o tarafını diktirip ben bakireyim diye dolaşan kızla kıyaslandığında orasından öpülesi kız
  3. bakire olmayan kızdır. bakire demek her hangi bir cinsel münasebette bulunmamış kız demektir. bakir de bunun erkeği. kızlık zarında değildir yani bakirelik. patlat patlat diktir o zaman.
  4. namus beyinde arkadaşım.namus işlevini beyin yerine getirir.kızlık zarı organı dış etkilerden korumak için oluşmuştur.ha benim yok, olsa daha da yorum eklerdim senin için.bir de bbcnin insan beyni belgeseli var,sonra beynin çorbası da var.zar yok ama o hayvanda.

beyin önemli ama.
  5. hayatı hakkında kendisinden başkasını ilgilendirmeyecek kararlar almış kız. kim bilir ne derdi vardır da öyle yapıyordur. veya sırf keyfiyetinden anal seksi ve oral seksi tercih ediyordur. banane, sanane, bizene, sizene?

kaldıki anal ve oral seks de zevk alınabilen tercihler. kişiden kişiye göre değişir tabi, zevk meselesi bir yerde.

saçma olduğu aşikar, ama insanlar ne saçma işler yapıyor şu dünyada dert olacak, bir bu kızcağız mı kaldı? derim.
  6. bana göre bakire olmayan kızdır.. bekaret bu kadar önemli bir şey ise eğer zarda değildir diye düşünüyorum. "ben bakireyim" derken tamamen içi rahatsa, karşısındakine %100 dürüst olduğuna kendisi inanıyorsa, elleşmeyin inansın.
    he kime ne o kızın bekaretinden orası ayrı mesele, kimse kimsenin yaşadıklarına karışamaz, herkes kendi hayatından sorumludur ama yapmayın güzelim, hödüğün biri size "bakire misin?" diye soruyorsa, en azından "eh bir şeyler yaşadım" yada ne bileyim "tam ilişki olmadı" falan deyin.
    başka bir alternatif var ki bunu size soran kişinin gözünün ortasına yumruğu indirmek, ki bana "bakire misin" diye soran olursa bu son yöntemi uygulamayı düşünüyorum.
  7. bakire olduğunu iddia etmiyorsa sorun yoktur.yaptığı şeyleri açık açık söylüyorsa.ve hala sağlam olan zarını ben hiç seks yapmadım ayakları için kullanmıyorsa.bakire olmayan yani zarı yerinde olmayan kızdan farkı yoktur.artık zarı yerinde olmayan kıza hangi gözle bakıyorsanız bu kıza da öyle bakmanız gerekir.her ikisi de bakire değildir.fakat orospuluğu dürüstlüğüne kalmış bir şeydir.genelleme yapılamaz.ya da orospuluğu size ve bakış açınıza kalmış bir şeydir.