• görseller

    • amına koyim diyen kız modeli
  1. erkeklerin ''sende aparat yok ki nasıl yapacan muhaha'' ya da ''yapamıcağın şeyi niye söylüyon ki kızım'' gibi manasız yaklaşımlarını sallamadığı için takdir edilesi kız tipidir. ayrıca bir motorun bunun yerine ''amıma koyun'' şeklinde bağırması çok daha muhtemeldir.
  2. görüldüğünde direk tanışılması gereken, bu alemde en iyi arkadaş olunabilinecek kızlardır. süper muhabbet döner , yanında her zaman kendinizi rahat hissedersiniz, genelde hakikaten çok güzel olurlar, evlenmek istediğim kız türüne en güzel örneklerdendir.
  3. erkek arkadaşları çoğunlukta olduğundan dolayı küfüre alışmış olması muhtemeldir. bir süre sonra ağzına iyice yerleşir, yaşı ilerledikçe bu olay çevresini rahatsız etneye başlar, zar zor bırakır ama asla eskisi gibi olamaz, sinirli veya stresli anlarında ağızlarından küfür çıkıverir. *
  4. bol bol görülebilen, hayatı sallamamaya başlamanın en güzel gözle görülür örneğini üstünde taşıyan, yer ve zamana göre küfürün içeriğini ve tarzını ayarlayabildiğine inandığım kız modeli..
    pandik yemiş bi hatunun "amına koduğumun herifi al o elini ve kıçına sok" demesi muhtemeldir.. burda tek sorun o elin orda ne aradığıdır, hatunun ağzından çıkan küfürler değil*..