• isle of dreams
  • atlas

bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
  • videolar

• +6 görseller

• altınoluk
    • altınoluk
    • altınoluk
    • altınoluk
    • altınoluk
    • altınoluk
  1. kazdağlarının eteğinde,akçayın yanında,dunyanın oksijen bakıımından en zengin 2. havasına ve turkiyenin en temiz denizine sahip, teyzemlerin de oturduğu tatil beldesi
  2. tam 11 senemi verdiğim gezilecek fazla yeri olmasa da sabahları köyünde bir gözleme bir ayran eşliğinde manzarayı seyrettiğim akarsularında yüzdüğüm tüm aşklarımı çekmiş en iyi dostlarımı orda bulmuş kavgalarımda bana kucak açmış sevinçlerimde güzelleşmiş hüzünlerimde solmuş tapılası belde
  3. eğlence arayanların bulamadığı,bir ara alamancıların akınına uğramış sakin ,denizi çok güzel kimilerince çok soğuk,bir dolu kaynak suyu sayesinde suyun bedava olduğu *,bir kenarında necmettin erbakan'ın yazlığını ve korumalarını barındıran,gidildi mi kaz dağlarında kesinlikle gezilmesi gereken, kışın kimsenin olmadığı huzur yuvası, balıkesirin en güzel beldesi
  4. erbakanın yazlığı sayesinde ününü pekiştirmiş, antandros antik kentinin kazılarına başlandığı ve asosa çok çabuk ulaşabildiğiniz, küçükkuyuya çok yakın olan ama benim bir haftadan sonra canımın arkadaşlarımın istanbulda olmasından dolayı çok sıkıldığı şirin, küçük, kalabalık beldemiz.
  5. insanın ömrü boyunca tatillerini geçirmekten bıkmayacağı,sarıkız efsanesi,rum köyü ve eşsiz denizi ile insanı her seferinde tekrar tekrar mest eden yer. sabahları üşenmeyip köye çıkarak gözleme ayran keyfi yapılabilecek,gündüz denize girip acıktıktan sonra enfes kumpirini güpletilebilecek ve geceleri süper barlarında dağıtılabilecek bir yer... ben bunu her yaz yapıyorum...
  6. her yerini özlediğim tatil beldesi. uğur abi'nin büfesinden yarım ekmek karışık ve kola almayı, akşamları orada buluşup sahile inmeyi, manyak jandarmalarıyla uğraşmayı, sabahları erkenden köye çıkmayı, öğleden sonra dağa patika yoldan tırmanıp akarsuyun kaynağına gitmeyi özledim.
  7. bağımlılık yapan yer. oksijeni insanı çarpar, ilk kez gittiğinde 20 saate yakın uyuyabilirsin. gözleme kokoreç mehtap manzara konularında aşmıştır. kaz dağlarının eteklerinde olduğunda bi yanı dağ bi yanı deniz manzarasıdır nereye baksan için açılır...
  8. yareme tuz diye yakamoz bastım
    tek şahidim aydı
    aman aman
    bir elimde defne
    bir elimde sevdan
    kalbim egede kaldı..
    şarkısını hatırlatır aynı zamanda