• videolar

1. canım canım hoşgelmiş arkadaşım. ama artık gitmesini istemediğimdir.
    çoook da özlediğim bir türlü sarılmak için fırsat yaratamadığızımız dert babası.*
    zira benım için hep öyle oldu. hiç 'sus kızım artık, yeter' dediğini bilmem. tersine ben anlattıkça mantıklı bi taraflarını bulur, ya da yüzümü gülümsetecek bişiler yapar.
    en kısa zamanda tatlımla, böreğimle ev görmesine de geleceğim. selam eder, çok öperim *

edit: iş bu giri fazlaca tekila etkisiyle yazılmıştır.
    edit2: o kadar fazlaymış ki bu tekila oranı, ben bu başlığı bulana kadar dört döndüm*
  2. hayırsızlığımı hayırsızlığıyla cezalandırmayacak kadar yüce gönüllü bir adamdır kendileri. ha ayrıca; gecenin, daha doğrusu sabahın bu saatinde aklıma gelmesi nedendir bilinmez, nickini daha yeni öğrendim. çok enteresan. bu adamın bir sevgilisi var, o sevgilisinin de ojelerimde gözü var ama bu ayrı bir nickaltı konusu. ne diyordum, hah; işte bu adamın sevgilisine nickaltı yazacaktım, sonra bi' baktım bu adam doldurmuş kızcağızın nickaltını, ben de bu şekilde çaktım olayı.
    lan dedim, bu benim abim? ne iş? sonra sonra hatırlamaya başladım bana teee ne zaman önce söylemişti şu nick benim falan diye. her neyse; esas konuya gelirsek...

kafamda bir kaç plan var; henüz sana anlatamadığım abim. ilk kez bir şeyi bu kadar kafaya koydum, ben gidiyorum diyeceğim; "nereye ufaklık?" diyeceksin. ama sabret, anlatırım nasılsa, daha vakit var. mayısın sonuna kadar buralardayım daha.
    o zamana kadar; bi ara işte, istanbul'un rusya sınırındaki evime uğrayabilirsen eğer, bi müsait olduğunda; denkleştirebilirsek şu zamanımızı rakı-şalgam yapalım derim, canım istedi sabaha karşı bu saatte.
    sen gel; ben yine kaldığımız yerden ağlamaya devam edeyim sana ve sen; yine o hayran olduğum sabrınla sonuna kadar beni dinle hep, canımı acıtacak olsa bile yine doğruları söyle.
    melankoliğe bağladım ben bu gece, sevmezsin; onu da biliyorum ama, küçük kız kardeş olmak böyle bir şey işte, elden ne gelir.

diyordum ki; özledim ben seni, çok hem de. bi ara görüşsek ya, rakı içip müzeyyen senar dinlesek? nasıl olur? bence şahane olur.
  3. özlemiştik kendisini, hoş gelmiş. kendisiyle bi zamanlar internette kız taklidi yapıp umut sömürmek gibi bir olaya girişmiştik, şimdi kaldığımız yerden devam edebiliriz. yaşlarımız kemale erdi ama biz hala manyak manyak şeyler uğraşıyoruz. ne yapacan hacı, zaman insanları değil armutları olgunlaştırıyor.
  4. hiç görmedim kendisini,halini,tavrını,jestini,mimiğini ezber etmedim.sonra taklidini yapıp dalga geçmedim.karşılıklı oturup içmedik,sarhoş olup ota boka gülmedik.ama enteresandır ki hakkında herşeyi biliyormuşum gibi,aynı şekilde o da beni biliyormuş gibi hissettirdi.pat!diye girdi hayatıma ama hep hayatımdaymış,hep çok yakın bir dostummuş gibi.
    yeri gelir makara yapılır,yeri gelir yalnızlık paylaşılır.kötü hissettiğinde aranır,iyi hissettiğinde aranır.en karanlık dönemimde ilaç olmuştur.ne kadar teşekkür edilse azdır.iyi ki atmıştır o mesajı,ben de iyi ki cevap vermişim...
  5. köpeklerden korkan biriyimdir ben. ama bu şahıs var ya bu şahıs.. onlara olan sevgisiyle beni bile adam etti lan! beni yerler diye korkuyordum hacı. olmayan aklımı sikeyim. şimdi yeni gelen yavrusunu seveyim istiyorum.

o değil de, bana kendini terrier zanneden danua bulsana nolur. eğleneyim güleyim falan. hem de kocaman oluyorlarmış. üstüne biner gezerim üstad. ayağımı yerden keser bari.
  6. ömrümün törpüsü, hayatımın gıcığı, kaç zamandır evini işgal ettiğim pis herifin tekidir kendisi. şaka bir yana naparsan yap sevicem seni çocuk. biliyorsun bende yerin ayrı, ne kadar uyuz olursan ol sen hep benim en değerlim olacaksın.(red goddess'tan sonra tabii ki). en sevdiğim arkadaşım can yoldaşım benim.