• videolar

• görseller

• aldatan sevgiliye söylenecek sözler
  1. senin aldatman bana koymadı.. beni yok eden... beni bin pişman eden tek şey.. bir aşk yaratmış.. tek başıma yaşamışım.. sen yokmuşsun ki.. ben senin neyine yanayım..
  2. bu kadar ucuz olduğunu bilseydim; baştan fiyatını ben belirlerdim, ama ne yazık ki artık metelik etmezsin çünkü sen ancak takasla el değiştirirsin!
  3. eğer cidden işin aslını öğrenmek istiyorsanız farklı sözler, aşağılayıp gitmek istiyorsanız farklı olacak sözlerdir.

işin aslını öğrenmek istiyorum;
    -neden?
    -neden beni terketmeden, hala benimleyken?
    -benden farklı olan neydi?
    -aramızda eksik olanlar ne?
    -beni sevmiyor musun?
    -sevmiyorsan neden çekip gitmedin?...

işin aslı umrumda değil;
    -beni şaşırtan cesaretsizliğin ve adiliğin. insan gibi karşıma dikilip "bitti. başka biriyle denemek istiyorum" demeliydin. demedin. çünkü sen ne kendine ne bana ne de öteki kişiye zerre kadar değer vermedin. şimdi git. anılarımda kara bir leke olarak kalacaksın. bunu da bil.
  4. her zaman güçlü olunmayabilir, hatta umrumda değilsin tarzı sözler zaten sevmediğinizi gösterir. bu da aldatılmışlığı haklı çıkarır.

-seni aldattım.
    -umrumda değil ziktir git.
    -böyle diyeceğini bildiğim için seni aldattım, umrunda olmadığımı biliyordum.

oldu mu şimdi, böyle cevap verirseniz kendisini haklı görür. içi rahatlar.

gerçekten aşık olduğun biri seni aldatıyorsa kendisini suçlu hissedeceği bir şeyler söylemek gerekir.

"seni sevmiştim ama boşver. hak etmiyormuşsun." demek yeterlidir. en azından bir sevgiyi kaybettiğini düşünür. yeni sevgilisiyle ettiği her kavgada sizin sevginizi hatırlar, sizin sevginize sığınmak ister. sonra yalnız kalır. sizin gibi.